Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétálni mennék 7 hós lányommal...

Sétálni mennék 7 hós lányommal. Felül rövid kombi, hosszú kombi, pulcsi mellény, alul harisnya, zokni, cipő, nadrág. így oké?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Felétek is fúj a szél? Felénk nagyon. Én ezt adom 11 hónaposomra: rövid ujjú body, póló, pulcsi, harisnya zokni,cipő, közepes kabát, sál, sapka, kesztyű. + Viszek egy vékony takarót is rá. Szerintem kell ennyi, hideg is van, de a szél miatt szerintem símán 5-8 fokkal hidegebbet érzünk.
2009. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon hideg szél van és csak két fok. Itt kell a téli kabát...:((
2009. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy overállt és nem öltöztetem ugy alá mint télen.

Kell mert fuj a szél.

Meg 5 fok van ami téli idő,tehát nyugodtan öltöztesd télibe,max egy réteggel kevesebbet adsz alá,vagy pulcsi helyett vékony hosszuujjut.

2009. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem a mellény kevés, az 2 réteg pulcsin úgy átfúj a szél, hogy lefagy a keze. Nyugodtan adhatsz rá téli kabátot plusz pulcsi nélkül, vagy átmeneti kabátot pulcsival. Én babakocsiban plédet is raktam rá, meg kesztyűt, de még így is lefagyott a keze.

13 hós a kislányom.

2009. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!