Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennéd ezt a gyermekülést?

Megvennéd ezt a gyermekülést?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 6. 18:54
 1/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Attol függ mennyi idős a babád,űl e már stabilan?

2010. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég fura,hogy ami 9-18kg van az újszülött is használhatja.Nem is merem ezt a márkát,de én az eddigi üléseinknél mindig a tőrőstesztjüket néztem nekem ez a mérvadó.

2010. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén nem. Nekem annyira gagyinak tűnik. Mellesleg mit jelent az, hogy 9-18 kg, de újszülött kortól használható? Most akkor melyik? Soha nem raknék ilyen ülésbe egy újszülöttet. Bocsi, de ez a véleményem.
2010. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 éves kisfiamnak lenne. Töréstesztet hol lehet megnézni?
2010. nov. 6. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ADAC az a német autóklub, ezt nem árt tudni. Tehát ha ott nem foglalkoznak ennek az ülésnek a gyártásával/forgalmazásával, akkor nem fogod megtalálni a tesztben.

Egyébként eléggé ellentmondásos, hogy 9 kg-tól, de újszülött kortól használható.

Nekem nagyon nem jön be, de ez az én szuverén véleményem.

2010. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, elég gagyinak néz ki, nem is ismerem ezt a márkát. Mi Römer King Plust vettünk a kisfiamnak, 9 hónapos korában. Nem volt olcsó, de nem bántam meg, nagyon szuper. Én is sok töréstesztet végignéztem, de a Römer szinte mindegyikben a legjobb helyen szerepelt. Szerintem nézd végig az ADAC törésteszteket és dönts az alapján.
2010. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Oldala pl, alig van.

Az is fura, hogy 9-18kgs, de újszülött kortól használható...

A pántjai nem állíthatóak.

A huzata nagyon unszimpatikus.

És úgy maga az egész nagyon ócskának tűnik.


Vannak jobb ülések, nem sokkal drágábban.

2010. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!