Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állatos tricikli? Megvennéd?...

Állatos tricikli? Megvennéd? Esetleg már van?

Figyelt kérdés

10 hónapos a lányom. egy hónapja ül. úgy gondoltuk jövő hónapban veszünk neki egy triciklit. már egyet kipróbált, nagyon tetszett neki (másfajtát mint amit linkelek). egy lábbal hajtható kismotort is próbált tegnap, fogtam a kis kezét a kormányon, toltam, ő szó nélkül emelte a lábát és imádta, tetszett neki.


a férjem Üdülési csekket kap, így abból vennénk, de csak egy eladónál tudjuk csekkre venni. persze nekem is tetszenek az egyszerűbbek és sokan giccsesnek tartják ezeket az állatos tricikliket, de sajnos anyagi helyzetünk korlátozott.


ti vennétek ilyet vagy inkább ne vegyek semmit? akinek van annak bevált? a baba szereti? később tudja is hajtani?


az alábbi lehetőségek vannak:


[link]


[link]


[link]


én a kacsásat néztem ki. köszönöm a véleményeket.


2011. jún. 2. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Remélem nem haragszol meg, de szerintem szörnyűek ezek a biciklik! Tudom, hogy most ez a divat, mert látom az utcán az anyukáknál. Az én kislányom is 10 hónapos, de soha nem fogok neki ilyesmit venni. Van még két nagyobb gyerekem, anno volt 3 kerekű biciklijük, soha sem szerette egyik sem, nem igazán tudták hajtani. A kismotort viszont annál inkább! Már mindkettőt eladtam, mert nem terveztem harmadik babát, de kismotort biztosan veszek neki (abba is van több méret, én a nagyobbat fogom) de 3 kerekűt biztosan nem fogok neki venni. De a ti döntésetek, ez csak az én véleményem.
2011. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

köszönöm. már miért haragudnék? véleményt kérdeztem és olvastam hogy sokaknak nem tetszik. mi az anyagi helyzet miatt lennék ilyenre utalva, mert mint irtam csak itt tudnánk venni ÜCS-ért...de nem szeretném ha a gyermekem nevetség tárgyává válna egy ilyen tricikli miatt.


köszönöm hogy írtál. :)

2011. jún. 2. 11:30
 3/19 anonim ***** válasza:

A lányom ehhez hasonlót kapott a nagyszülőktől: [link]

Nekem azok az állatosak nem tetszenek,nekem az más túl "sok".A barátnőméknek olyan volt/van,ő azért szereti azt a típust,mert könnyen tolhatja mint a babakocsit.

2011. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszi neked is. a lányomnak még mindenképpen kell üléskarima és lábtartó.

hát nagyon úgy néz ki akkor nem lesz tricikli :(

2011. jún. 2. 11:55
 5/19 anonim ***** válasza:
11 honapos lesz a fiam és husvétra kapott a mamáéktol olyat ami feltöltöttél, nagyon szereti, de csak az udvaron használjuk egyenlöre, tologatom benne, még egyedül nem tudná, és nagaon rossz járdán nem is lehet mert felborul, talán ha már nem kell neki a lábtarto és a karima körbe, ha egyedül hajtja akkor jobb lesz, de néha nagy segitség, nem cipelem, csak belete4szem és tologatom körbe körbe..
2011. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Biztonsági öv volt hozzá,a derekánál lehetett összekapcsolni.

De ne miattunk ne vedd meg,ha csak ezt tudjátok megvenni az ü.csekkel,akkor vegyétek meg! Neki tetszeni fog!

2011. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszi, csak nem akarom hogy azt mondják: szegény gyerek, az anyjáék izlésficammal küzdenek :)

szereti a lányom a feltünő, csillogó, csiricsári dolgokat egyébként. no hátha jönnek még vélemények

2011. jún. 2. 12:31
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez a fajta konkrétan nekem se tetszik, mi faluhelyen lakunk és a helyi kínaiban csak ilyen volt így a fél falu gyerekét ilyenben tologatják, nekem ízléstelen:)) de nem nekem kell tetszen:)

Viszont a lányom imádja az ilyeneket (motorja IS van lábbal hajtós 2 féle is azokat is felváltva használja).

Így mi ilyet vettünk:

[link]

Igaz hogy nincs kerete de a lányom meg a szomszéd kiscsaj is 11-12 hósan kapták és nem dőltek semerre belőle.

A pedálforgás kiiktatható így azon van a lába nem kell lábtartó. Az ülés távolsága is állítható így 76 cm-es korától használjuk és most 84 és még mindig simán jó.

A szülőkarral irányítható mert a kormányt is ki lehet iktatni és úgy arra megyünk amerre én akarom, nem arra amerre ő forgatja :) Később persze ez változtatható.

Van ennek 15 ezer ft-os változata is az már keretes, meg táskás stb.

[link]


Bár értem a szempontot, hogy üdülési csekkre akarod venni ...:(

Amúgy amit betettél arról asszem levehető a kupola sőt tán még az egér fej is.

2011. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is :)

hát meglátjuk mi lesz. ha sikerül kiszorítani 1-2 hónapi spórolással egy egyszerűbbre akkor elvetjük az állatkásokat.

2011. jún. 2. 12:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszettek az állatos triciklik, de a 13 hónapos lányom teljesen beleszerelmesedett. Mondhatom, hogy ő választotta ki magának. Nagyon boldog mindig és büszkén ül, ha azzal megyünk sétálni. Nekem pedig az volt fontos, hogy a kicsim boldog legyen. (Zárójelben megjegyzem a párommal jól összevitatkoztunk, amikor megvettem, mert mi is megbeszéltük, hogy na mi aztán ilyent nem. Ez van. Mióta látja, hogy a Kisasszony mennyre szereti megbékélt.)
2011. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!