Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell az otthon készítet...

Hogyan kell az otthon készített gyümölcs, zöldség mennyiségét megmérni? Lehet, hogy buta kérdés de még nem jöttem rá, és így nem tudom pontosan mennyit eszik.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mérleggel./mérőpohárral

Vagy ha az nincsen, akkor egy üres, bébiételes üvegbe tedd bele és látod kb mennyit eszik.

2010. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy tedd sima cumisüvegbe
2010. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

VAgy mérleg

vagy fogj egy bébiételes, vagy aventos üveget/poharat, és tudod, hogy az 180 gr.

amúgy tudod, hogy kb megeszik egy tenyérni almát, vagy fél alma-fél banán, az nagyjából annyi...

2010. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az Avent tejtárolóit használtam mércének. Sosem grammra számoltam, hanem mililiterre.
2010. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az Aventes poharakba mérem ki.Amig ez nem jutott eszembe,egy sima ki üveg tálkát neveztem ki,és a cumisüvegbe öntött vizzel jelőlte be rajta a mértékeket,alkoholos filccel,igy nem jön le.
2010. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Veszek mércés edényt.
2010. nov. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!