Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy egyes babák...

Mitől lehet hogy egyes babák nem mosolyognak, sose jókedvűek? 2 barátnőm is van, nagyon sokszor találkozom velük és gyerekeikkel, de 99%-ban olyan kis morcosak a gyerekeik.

Figyelt kérdés

Az egyik gyerkőc 20 hónapos, ezerrel hisztizik sose jó neki semmi (ez még önmagában oké) de 10 percenként hisztirohamot kap valamiért, de közötte se jókedvű, sose mosolyog,olyan morcos elégedetlen mindig. A másik baba 13 hónapos őt újszülött kora óta látom, 8 hetesen mosolyodott el először és mikor más babák mindenkire vigyorognak, meg röhögcsélnek ő akkor is komoly volt és ez azóta se változott.

Ilyen típusok? Van ilyen? Anyukának nem rossz érzés vajon?


2010. nov. 7. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Például az én kislányom egy éves lesz, de ha megyünk valahova, ő sem mosolyog SOHA senkire. Itthon kacarászik, nagyookat vigyorog, de ha kitesszük a lábunkat akkor az "idegenekre" morgonckodik. Lehet, hogy otthon ők is mások.

2010. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jártam már ezerszer náluk is hol egyiknél hogy másikuknál találkozunk, ismernek régóta..
2010. nov. 7. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak ugyanezt tudom mondani.Az enyémek is ilyenek,még levegőt sem vesznek,csak bámulnak ha vkit látnak+soha nem mutatnának meg semmit,tapsi tapsi meg pápá-t,így úgy tűnik,mintha csak hazugul dicsekednénk,h tudják..Fényképeken sem mosolyognak,pl. iwiwen?
2010. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehet Te nem vagy szimpi a babáknak.
2010. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom(16hós) és a fiam(27hós) meg állandóan mosolyog,integet,sziázik mindenkinek,de van olyan hogy hisztiznek is,ha olyan a kedvük,ráadásul olyan ügyesen a kisfiam,h idegenek oda jönnek,h jajj szép kisfiú miért sirsz..na ez az agyamra megy...
2010. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam hogy nem vagy szimpi a babáknak, nem kell mindig mindenkire mosolyogniuk...

Az anyjukra mosolyognak???

Mert ha igen semmi gond.

2010. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves feltételezést :) nem hiszem h ez lenne a baj más gyerekeknek érdekes mód semmi bajuk velem:)

iwiwen sincs róluk mosolygós kép.

2010. nov. 7. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
az en lanyom soha nem mosolyog ha idegent lat.kepeken es a csaaldtagoknak mosolyog de oket napi szinten latja.anyosekra se mosolyog veluk hetente talakozik.ilyen szemelyiseg,nem foglalkozom ezzel.
2010. nov. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!