Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babák mennyit mosolyo...

11 hetes babák mennyit mosolyognak?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon komoly. Álmában sokat és hangosan kacag, ébren nagyon keveset. 1x vagy 2x 1 nap. Figyel, nézelődik, jó a hallása is, de nem nevet rám sűrűn, kacagni még ébren nem hallottam.
2011. máj. 23. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden baba más. Valamelyiknek állandóan fülig ér a szája, valamelyik meg nem hajlandó mosolyogni, a fejeden is pöröghetsz, akkor sem. (én csecsemőként az utóbbi voltam, a kislányom pedig 9 hetes és állandóan mosolyog, magától is de ha produkálom magam neki, akkor főleg, és édesen gőgicsél hozzá!) Szóval ne aggódj, ő most ilyen, aztán lehet, hogy pár hét múlva meg már egy nagy bohóc lesz.
2011. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez is alkati dolog, mosolyogj rá, szívből és kedvesen, amikor csak felé nézel vagy felemeled, egyszer csak ő is viszonozni fogja egy felejthetetlen mosollyal. :)
2011. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bogyo110 ***** válasza:
nálunk 10hetes korában mosolygott ugy magátol igazán aztán azóta ha beszélünk neki vagy bohockodunk akkor nagyokat rötyög igaz mi már 4 hósak leszünk!Ne aggodj én is ilyen aggodós vagyok ám !Megérti itt szerintem mindenki !fog ő még akkorákat kacagni jujuj!
2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem is tudom miért parázom.:)
2011. máj. 24. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!