Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már 2 hónapja megigényeltem...

Ha már 2 hónapja megigényeltem a Tgyás-t, és nem utalják ebben a hónapban sem, akkor kit kell felhívjak? Jár már így valaki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én igen, és gyes lett belőle, de azt meg csak 2 hónapra visszamenőleg kapjuk mag, így buktunk egy kis pénzt :( a telefonszám már nincs meg h kit kerestem ,de egy napig telefonáltam utánna :( :S a teve utcába telefonáltam azt tudom.
2010. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért csak Gyes-t kaptál? Megtudhatom? Nálam is esélyes ez.
2010. nov. 8. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én személyesen mentem be mert a telefonos ügyintézéssel nem mentem semmire. Muszály volt utánajárni mert hát ugye mindenki pénzből él.

Minden papíromat vittem magammal. Következő utalásnál már utalták is. Elnézést kértem mert valamiért "pihenőbe "rakták az ügyemet.

2010. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!