Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudja a gyerek egyedül...

Mikor tudja a gyerek egyedül megfogni a cumisüveget és meginni a tápit?

Figyelt kérdés

Lányom sajna 2 hósan lett tápos, és elgondolkodtam, mikor fog tudni egyedül inni? Sokszor annyira rámarkol már az üvegre, sőt tartja is:-)

CSak kíváncsi vagyok:-)


2010. nov. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Vegyél ilyen cumisüveget! A kisfiamnak is ilyen van, gyönyörűen tud egyedül inni teát és tápszert is! :)

2010. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az egy dolog, hogy rámarkol, de ugye tartania is kellene, ahhoz meg még szerintem gyenge.

A kisfiamnak 6 hónaposan vettem varázsitatót, a fülét átraktam a cumisüvegére, a főzelék után simán megissza belőle a teáját vagy az innivalóját. De ez egyszerre kb 1 dl. Így is 5ször áll neki, mert közben hülyéskedik stb. A tápszeradagja (ő is tápos 4 hónapos kora óta) meg 230 ml, azt nem hiszem, hogy egyedül tudná tartani, meg nem akarom, hogy "kaja" közben is hülyéskedjen, ezért az etetést szigorúan én csinálom. A teájával bohóckodhat:)

2010. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pont ilyen itatópohara van, abból szépen inna-ha inna, de inkább csak rágja.

A cumisüvegünk is ilyen, megpróbálom rátenni a fogantyút, úgyis félfekvő helyezetben issza a tápit, ami 240 ml, lehet elbírja majd:-)

Köszi a válaszokat,azt hittem kinevettek majd...

2010. nov. 8. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!