Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék nagy családot...

Szeretnék nagy családot min.3gyereket de segítségem nincs az apuka is külföldön dolgozik. Ebben az esetben le kell mondani az álmomról vagy "egyedül" is megoldható 3 gyerek felnevelése?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó zavarosan fogalmaztál.
2011. jan. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
megoldható. De iszonyat nehéz dolgod lesz. Én 2 gyerek után is azt mondtam, hogy egyedül képtelen lennék ép ésszel kibírni mindent... ha nincs gyereked, nagyjából fogalmad sem lehet róla, milyen nehéz a gyereknevelés. Mindent csak rózsaszín ködben látunk, azt hisszük, hogy a gyereknevelés egy idilli dolog és a nehézségek könnyedén leküzdhetőek. Hát ez nem így van. majd az első után te is átgondolod a dolgokat, ebben 100000%ig biztos vagyok.
2011. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nallunk is hasonlo a helyzet. Mi kulfoldon elunk igy meg nagyszulok, testverek, baratok sincsenek kozel es a ferjem sokat utazik a munkaja miatt. Van egy kisfiam aki nemsokara 1 eves lesz. 2 gyereket szerettunk volna mindig de nagyon nehez igy. Nallunk sajnos nem lesz teso. En elkepzelhetetlennek tartom, hogy meg tudjam oldani. De lehet, hogy en szamitok gyavanak. :(
2011. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem 3 gyerekem van, kezdettől fogva messze laktak a szüleim, hogy segíteni tudtak volna, férjem többet volt távol, mint otthon - és akkor finoman fogalmazok - és ha itthon volt, akkor se sokat segített, mert fáradt volt a munkája miatt.Nehéz, igen, szerintem nem mindenki bírná, legalábbis ezt mondják, akik látják, hogy mennyire egyedül vagyok a 3 gyerekkel. Tehát nem lehetetlen, de fel kell készülnöd rá, hogy baromi fárasztó.
2011. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!