Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdődött a falfirkálós...

Elkezdődött a falfirkálós időszak! Meddig tart körülbelül?

Figyelt kérdés
16 hónapos a lányom.
2010. nov. 8. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mondhatok bármit, tehetek bármit, ha megkaparint valamit a fiam, zsírkréta, filctoll, ceruza, mindjárt a falhoz szalad, és ráfirkál, közben pedig mondja magának, h ezt nem szabad....


26 hónapos.

2010. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Ez édes! De egyáltalán honnan jön ez náluk? Hogy pont a falra...
2010. nov. 8. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk kimaradt.
2010. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerencsés.
2010. nov. 8. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szép Graffitik vannak. :o)

Igaz, a lányom kb. két éves volt, amikor rajzolta őket. Előtte úgy oldottuk meg, hogy egyedül nem rajzolhatott, csak együtt, úgy eszébe sem jutott. Aztán amikor született a kistesó, akkorra már volt néhány rajz a szobájában, akkor úgy voltunk vele, hogy már úgyis mindegy.

Majd ha festünk, újra "bekeményítünk". :o)

Az a vicc, hogy nekem kifejezetten tetszenek...

2010. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont karácsonyra fogja telerajzolgatni a lakást, bár most már igyekszem elpakolni alőle az írószereket.
2010. nov. 8. 13:32
 7/11 A kérdező kommentje:
e
2010. nov. 8. 13:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 12 éves. Utoljára pár hónapja láttam új feliratot a falon, amire nagyon jól tudja, hogy tilos írni. Bútorokra is ír. Amúgy kreatív és remekül rajzol. Nem értem, hogy miért csinálja, de amúgy magába zárkózó. Talán így nyilvánítja ki az érzelmeit.
2010. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nálunk sincs elől, mindig megbeszéljük, h akkor festünk, zsírkrétázunk, de tudod kicsim, csak a papírra szabad, megkaparintja, és odarohan a falhoz.

Ráadásul tapétánk van, gondolhatod...


Szerintem egyébként én szúrtam el, csináltunk üvegmatricákat az ajtóra, ő is segített, azóta van nála ez a butaság:)Szerintem csak díszíteni akar a drágám, mert ha jön hozzánk valaki, akkor is mutogatja nagy büszkén, h ő rajzolta, aztán meg elmondja, h ilyet egyébként nem szabad ám csinálni))))

Na, tessék, haragudj rá, ha tudsz:)))

2010. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3 éves :) Fiú :) hát vadul tombol a firka korszak...nemcsak a falra, hanem kezére lábára, kistesóra!!! :) És ráadásul nemrég kezdett beszélni, és elég nehéz haragudni rá amikor ilyen édes örömködő hangon mutatja a falon hogy : Odanééézz Ana, cigabiga :))) Örülök hogy végre beszél és látom mennyire örül az alkotásnak és amúgy nálunk is megérett a festés két pici gyerek mellett...

szóval persze rászólunk, adunk papírt, nagy ív csomagolót stb.

de csak az írószerszámok eltétele a megoldás...

2010. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!