Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beco vagy Manduca hordozó?...

Beco vagy Manduca hordozó? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

Ebből a kettőből szeretnék választani, így tényleg csak ezekről írjatok.

Köszönöm a tapasztalatokat előre is!


2010. nov. 8. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Manduca van, nagyon szeretem, azt sajnálom, hogy az ára miatt elég későn vettem meg. Elől hordozásra rövid ideit használtam, most 11 hós a fiam és háton sokat hordozzuk, szuper! Könnyű felvenni, kényelmes, jó minőségű. Előtte elöl hordozáshoz mei tai-t használtam, azt is nagyon szerettem, de ezt könnyebb felcsatolni. Most főleg a férjem hordozza a fiam, ő is elégedett vele.
2010. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk is manducank van és tökéletes.
2010. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! És ezt lehet oldalra is tenni vagy csak előre és hátra? Ti hol vettétek és mennyiért?
2010. nov. 8. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy Te milyen magas vagy!Barátnőm nagyon pici(150cm)így rövid a felsőteste is ,neki a Beco vált be csak!Ha viszont magasabb vagy akkor a mandoca is jó lehet!DE mindenképpen próbáld fel mindkettőt és próbáld bele a babádat is!Nekem egyébként Mei Tai-om van!
2010. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi Manduca
2010. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi!

és van olyan üzlet, ahol mind a kettőt fel lehetne próbálni?

2010. nov. 8. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben van!Merre vagy?
2010. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
budapest
2010. nov. 9. 08:16
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!