Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zuglói anyukák, hogy megy a...

Zuglói anyukák, hogy megy a bölcsödékbe a bejelentkezés?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretném beíratni Kislányomat bölcsibe. Amelyik bölcsit felhívtam, ott úgy tájékoztattak, hogy minden év április májusában van beiratkozás, szeptembertől kezdhetnek a gyerkőcök. Év közben egyébként nem lehet kezdeni, nyílt nap nincs, tehát meg sem tudom nézni, hogy egyáltalán milyen a bölcsi. Ja, és a sokat emlegetett várólista nem létezik... Tudnátok esetleg segíteni, hogy ténylegesen hogy mentek a dolgok idén? Gondolom az várható jövőre is. Köszi a válaszokat!
2010. nov. 8. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyan ez a gondom nekem is, korábban én is írtam ki ilyen kérdést, de semmi válasz :( Nekem is ezt mondták. Meg hogy tavasszal figyelni kell a bölcsinél meg a Zuglói lapban a kiírást, lesz nyílt nap, lehet menni, majd a beiratkozásra vinni kell a gyereket, munkáltatói igazolást meg iratokat. Ennyi, na és persze reménykedni, hogy felveszik... :) Te melyik bölcsit nézted?
2010. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én a Jerney u-ival, illetve a Mályva térivel tudtam beszélni, ott kaptam ezeket az egybevágó infókat. Meg ugyanazt amit te mondtál, hogy a zuglói lapban meghirdetik. Valahol neten még azt is olvastam, hogy állítólag mindkét szülőnek zuglói lakosnak kell lenni, de ebben nem vagyok biztos, hogy tényleg így van. Ebben az egészben azért elég nagy bizonytalansági faktor van. Más barátnőim, akik nem a kerületben laknak, simán be tudták adni nemcsak szeptemberi kezdéssel a gyerkőcüket a bölcsibe. Te melyikeket nézted?
2010. nov. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!