Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes foglalkoznom az...

Érdemes foglalkoznom az Amilla fotósokkal? Bejelentkezés nélkül támadtak.

Figyelt kérdés
Azonnal döntenem kellett volna, hogy a gyerekem 5 éves koráig hányszor akarom lefotóztatni, alkalmanként 12.000 Ft-ért. (L.A. MILLA Kft.)
2010. nov. 18. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

:) Volt már több ilyen kérdés is. Ezek legtöbbször kamu cégek, elveszik a pénzt és soha többé nem látod őket.

ha képeket akarsz, menj be egy stúdióba.

2010. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem álltam szóba ezekkel a fotósokkal. Inkább magunk készítünk képeket, még ha nem is stúdió-minőségben, de sokkal eredetibb, jobb képek szerintem. Most már viszonylag olcsó jó digitális gépeket lehet kapni, és ami nem jó kép, azt sem kell előhívni, csak kitörlöm. Én nem mennék bele.
2010. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! egy ilyen hölgyemény nálam is tiszteletét tette nem sokkal a fiam születése után!Tanácstalanul álltam előtte,hogy egyáltalán honnan tudja,hogy nekem babám van hiszen életemben nem láttam és nem regisztráltam semmi ilyen helyre.No mindegy türelmesen végig halgattam a kapuban ácsorogva mejd közöltem,hogy nem érdekel!Nagyon kamu szaga volt a dolognak és a nő sem tett rám jó benyomást!Olyan ápolatlan szedett-vedett nő volt!Ja és semmi katalógus vagy szóró anyag vagy bármi nem volt nála,csak egy áfás számla tömbb amit mutogatott,hogy mennyien rendeltek már náluk a szolgáltatásból!Ne dőlj be ezeknek!
2010. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is voltak. Én belementem mert amúgy is szerettünk volna ilyet, és tényleg jó áraik vannak. Utána felhívtam a céget, és elmondtam a főnöknek hogy hogy viselkedett a nő, milyen agilis volt. csodálkozott. Decemberben kell jelentkezniük. Kíváncsi vagyok. Írok majd ha hívtak és fotóztak.
2010. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2010. nov. 19. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Jött a fotós, minden rendben volt. Azt nem tudom milyenek lettek a képek mert még nem kaptam meg. Lehetett módosítani a következő fotózás időpontját is. Kifizettem a következő előleget, meg ami még a mostani fotózásból maradt. Az agresszív vörös hajú ügynök már nem dolgozik náluk, de a fotós srác jó fej volt, és megbízhatónak tűnik.
2010. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát én most vesztem össze velük és baromira megbántam hogy bedőltem...igaz hála az égnek nem sok pénzel.nálunk is csak megjelent, arra a kérdésre hogy honnan tudja a címet nem tudott választ mondani.időpont egyeztetés miatt hívtam őket, visszahívást igértek...nem hívtak.jött egy értesítő hogy adott napon jönnének, itt eldurrant az agyam mert senki nem egyeztetett velem, felhívtam és megmondtam hogy nem szeretném a szolgáltatást ezek után, nincs kedvem minden egyes fotózás elött időpontért kuncsorogni.a fotós kedves volt a telefonba, meg is értette.ezek után emailes megkeresésemre sem válaszoltak, és mikor most felhívtam őket még én voltam hülyének beállítva hogy én tettem lehetetlenné hogy a fotózűs megtörténjen ezért nem képzelem hogy visszafizetik a pénzem!mondjuk az érdekes hogy egy szolgáltatásért fizetek és utána megakadályozom hogy megkapjam...hmmmm

SOHA többet nem dőlök be ilyennek és mindenkit lebeszélnék róla!!!!

2011. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!