Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtatok hogy a WHO ajanlasa...

Tudtatok hogy a WHO ajanlasa az hogy a baba legalabb fel eves koraig a szulokkel aludjon egy szobaba?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek errol ?En egyet ertek ezzel.
2010. nov. 8. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én mivel indokolják?
2010. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

En is egyetertek, de azzal nem, hogyha kozos agyban alszik mindenki, vagy epp apuci kulon.

Mellettem van a mozeskosara, hallom, ha nyoszorog, ki sem nyitja a szemet es mar etetem is (eleg, ha mar mocorog es felebredek) nem kezd el sirni, igy nem kell visszaaltatni. Hallom, ha esetleg ejszaka bukik, erzem, ha surgos pelluscserere van szukseg

2010. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

én 1 éves korig gondolom így.

most 10 hós, 2 hónap múlva megy a saját szobájába.

de a saját kiságyában alszik a kezdetek óta.

2010. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Én meg nem értek egyet vele.A fiam a kezdetektől külön szobában alszik.Így is meghallottam azonnal ha felébredt,nem kellett nekem sem visszaaltatni,mert sírt.Ezt szer
2010. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

igen, tudtam

így is csinálom

2010. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó. Csak az az igazság, hogy ha a gyerek felkel éjszaka üvölteni akkor apa nem tud aludni és ha nem tud aludni akkor fáradt lesz és nehezen fog dolgozni. Nálunk nem lesz egy szobában apával.
2010. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
A WHO azt is ajánlja, hogy legalább 2 éves koráig szoptassuk a gyereket. Még szerencse, hogy nem kötelező...
2010. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Miert baj, ha 2 eves korig szopik a gyerek. Nem azt mondjak, hogy csak anyatejet kapjon.
2010. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem azt mondják, hogy két éves koráig szopjon, hanem addig, amíg fennáll a gyermek szopási igénye. Ez a WHO szerint akár 7 éves korig is eltarthat ilyen esetben addig javasolt szoktatni.

Ugyanakkor bizonyított, hogy kb 1 éves kor után ez már csak cumizás, táplálás szempontjából semmi értelme nincs. Hát, szerintem felesleges magunkon cumiztatni a több éves picurt, de mindenkinek szíve joga eldönteni.

2010. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,bocs,a kisfiam ügyködött.Szóval szerintem mindenki döntse el maga,hogy ezt hogy akarja.Ha valakinek az jó,hogy együtt alszanak,akkor csinálja úgy.Nyilván ha a babám nem aludta volna át az éjszakát két hónapos korától, én is elgondolkodtam volna,hogy átköltözzön hozzánk.De mivel 12 órát alszik éjszaka, nem kell átmennem hozzá.
2010. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!