Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szukseg van bebi...

Szerintetek szukseg van bebi monitorra akkor is ha a baba egyszobaban alszik a szulokkel?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam,hogy szukseges e vennem olyan szerketyut ami a baba mozgasat erzekeli kulon kisagyban fog aludni de kozos lesz a szobank.
2011. márc. 1. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

á, nincs szükség rá. Furcsa dolog ez az anyai ösztön: ha egy szobában alszotok, minden mozdulatára fel fogsz ébredni. A fiam 1 éves, éjjelente szoktam kelni WC-re, mindíg megnézem, betakarom, hallgatom a szuszogását.

Akkor van értelme venni, ha pl. udvarotok, kertetek van, vagy egy szobában alszotok, de van több szobátok, tehát nagyobb a lakás. Különben értelmetlen. Ha majd jön a kistesó, addigra felköltözünk a manzárdra, mert befejezzük az emeletet, akkor veszünk mi is.

2011. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az elsövel. Szerintem igen is szükség van rá. Mi is egy szobában vagyunk a picivel. mindketten felébredünk a legkisebb rezzenésére is. DE! A légzésfigyelö épp arra való, ha NEM lélegzik. Azt TE a szoba másik feléröl nem fogod hallani. Ha félreértettem a kérdést, akkor bocs! :)
2011. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem a légzés figyelőre kérdezett rá. Ide is bocs, ha én értettem félre. Szerintem sincs szükség sima bébiőrre, légzésfigyelőre viszont igen.
2011. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csaladi hazban lakunk de a picinek meg nincs kulon szoba kialakitva.en arra a szerkentyure gondolok amire ra kell fekteteni a babat nem tudom,hogy mi a pontos neve.
2011. márc. 1. 09:26
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. Akkor a légzésfigyelőre gondoltál. Azzal kapcsolatban nem nyilatkozok, nekünk nincs.
2011. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a légzésfigyelő, fontos, nekünk van.

Inkább ez is legyen egy felesleges pénzkidobás, mint hogy nagy baj legyen. Barátnőméknél pl riasztott a légzésőr, és tényleg nem vett levegőt a fiam, fel kellett pofozni. Bele se mertünk gondolni, mi lett volna, ha nincs. Kellett egy csomó vizsgálatra menniük. Mostmár minden ok, de 2 hónapig gyógyszert kellett szednie:-(


Nem akarlak ijesztegetni, és én sem vagyok egy "vegyünk meg mindent a gyereknek" típus, de ezt fontosnak tartom.

2011. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem a fiam, fia . bocsi elírtam
2011. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányom korababa mi is egy szobában aludtunk vele és mégis használtuk a légzésfigyelőt.

A korán az egyik nővér mondta, hogy egy rokonával történt, hogy éjjel még megette a babát, de mikor reggel felkeltek a baba már nem élt, és egy szobában aludtak. Az anyai ösztön ehhez sajnos kevés.

2011. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!