Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelted azt a helyzetet,...

Hogy kezelted azt a helyzetet, ha csúszó-mászó babád utánadmászott a padlócsempére?

Figyelt kérdés
Az én 9 hónaposom állandóan a padlócsempén kúszik a konyhában meg az előszobában. Mindíg visszateszem a szőnyegre, de nem sokáig tart:S Félek, hogy felfázik. Egyébként meleg van, nem nagyon lehet felöltöztetni, mert beizzad...
2010. nov. 8. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

miért ne mehetne oda?????....

harisnyában simán lehet ott, van rajta pelenka, azon ül...


nekem 2 kisfiam van és jól vannak, pedig van csempés részünk és szoktak ott ülni :)


28 hónapos és 12 hónapos kisfiúk anyuja :)

2010. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Konyhába sose engedd be! ne szokjon rá a gyerek, hogy ott tartózkodhat. Az előszobát meg csak el tudod barikádozni a baba elől:)
2010. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
harisnya és egy vékony naci van rajta. így másik és ül a padlón. :)
2010. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne engedhetné be a konyhába?
2010. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Habtapit tettem le a konyhában (bár elég kicsi a konyhánk, nemsok kellett, a hűtő elé elfér pont egy 3*3-as, ott pakolgatta a mágneseket. Az ajtónál is 3*3-as elfér a kisebb fajtából. Az előszobába padlószőnyegből vágattunk.

Egyébként annyira nem zavar, ha mégis azon mászik, járkál. Általában ücsörög, a pelus elég vastag.

2010. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
mókás ez a konyhába ne engedd be,ne szokja meg,hogy ott tartózkodhat.Miért ne mehetne a konyhába?Amikor főzök, akkor az én fiam velem van a konyhába,nem fogom bezárni a szobába.Még nem éri fel a tűzhelyet,de ha fel fogja,akkor járókában lesz főzés alatt.Nem fog megfázni a kövön,mert a pelenka nagyon vastag.Adj rá harisnyát,melegítőt,felülre meg két bodyt.A fiam is így van,bár én nadrágot nem adok rá,mert 24 fok van nálunk.
2010. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó előtti vagyok, aki beengedi a konyhába, nálunk is favorit volt a hútőmágnes...mostmár főz velem(lány, 2 éves).Én is kisebb szőnyeget tettem le.
2010. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk csak a hálóban van szőnyeg. Nappali laminált, a többi járólap. Mindenhova jöhetett- mehetett (a konyhába mért nem, ezt én sem értem?). Sosem fázott fel. Túl sem volt öltöztetve, hiszen alattuk van a pelus.Nadrág zoknival meg body, ennyi volt rajta meg van is. Kisfiam imádott pakolászni a konyhában, az alsó polc csak az övé volt, oda tettem a műanyagokat, imádta őket pakolászni. Simán megtudtam így főzni.
2010. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Na azt megnézném, hogy magyarázza meg a babának valaki, hogy már pedig nem mehet a konyhába...


Természetes dolog, hogy a baba mindig ott akar lenni, ahol a szülei. Eleinte én is habtapit raktam le a fiamnak, és azon játszott, aztán amikor már jobban tudott mászni, inkább visszamászott a szobájába, meg át a miénkbe. Ha csúszik-mászik egész nap, úgy nehezen fázik fel, na meg a pelenkai is nagyon sokat véd.:)

2010. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Pont ezzel szenvedek most másodjára.

Az elsővel nem volt gond, az ágy és az ajtó közé behúztam a komódot, így egy "kör" lett a szoba, amit körbe tudott kapaszkodva járni, és nem mászott ki.

Csak azóta átrendeztük a szobát, most nincs itt a komód, és nem tudok mit tenni az ágy és az ajtó közé, de már ott vagyok, hogy reggel idecigölöm, este meg visszaviszem a helyére a komódot, de nem rohagnálok másfél percenként a gyerek után...

2010. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!