Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csúszó-mászó baba mellett...

Csúszó-mászó baba mellett hosszú szőrű szőnyeg?

Figyelt kérdés

Most szeretnék szőnyeget venni, most múlt három hónapos a lányom, lassan kúszni-mászni fog. Sajnos ami színben leginkább tetszene az mind hosszú szőrű. Van valakinek ilyen hasonló korú illetve idősebb gyerek mellett, mik a tapasztalatok?

Egyébként parkettás a lakás, túl hidegnek tartom szőnyeg nélkül.


2011. ápr. 7. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a rövid- vagy a közepes szőrűt választanám a helyedben.

A hosszú szőrűbe beleragad mindenféle haj,szőr, kaja és egyéb. Most még nem eszik a kislányod, de eljön az idő, hogy a kekszet majszolja majd a szőnyegen ülve, és gondolom nem szeretnéd egyesével átfésülni a szőröket, hogy a morzsákat kiszedd belőle :) :)

Kisgyerek mellett a lehető legrövidebb szőrű szőnyeg a legpraktikusabb szerintem. Úgyis állandóan porszívózni kell, a rövidet egyszerűbb.

2011. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vennék ilyet semmiképp.Én ma naponta porszívózok.Hihetetlen milyen koszos mindig a szőnyeg, pedig mezítláb vagyunk a lakásban.

Teljesen egyetértek az első válaszolóval.Később lesz ott kajamaradéktól elkezdve minden.

És még a szőreit is huzigálni fogja, az tuti.ha kihúzza, akkor pedig a szájában fog kikötni.

2011. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, egyébként van egy két és fél éves lányom is, tudom miről beszéltek.:-) csak a lakberendező sógornőm (ott is van két gyerek) szerint ezek műszőrök, nem hullanak, és ő venne ha a robot porszívója nem csavarná fel a szálakat...ezért gondoltam itt megkérdezem hátha itt valakinek van ilyen és van konkrét tapasztalata. De valószinűleg próbálok normális rövid szőrűt találni.
2011. ápr. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!