Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok kis piros pötty az arcán,...

Sok kis piros pötty az arcán, szája körül szeménél mi lehet? 16hónapos. Karján is vannak, ott kis fehér a közepe.

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fordulj mielőbb orvoshoz. Lehet, hogy valamilyen allergiás reakció.
2010. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bárányhimlő.
2010. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
-2 hónapja tart, jönnek mennek a pöttyök, nem viszket neki, orvosnak nincs fogalma se mi lehet, azért írtam ki, hátha valaki járt már így.
2010. nov. 8. 21:50
 4/21 anonim ***** válasza:

Most bocsi kedves kérdező de mi volt a baj a válaszommal?

Hát ha az baj,hogy a pestist egy hatalmas baromságnak gondoltam és ennek hangot is adtam....

nos szánalmas:(

2010. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Arra nem is gondolsz, hogy nem én töröltettem?Csak gondolom így nem volt értelme a válaszodnak ezért lett törölve.

De ahhoz meg hagy legyen már jogom, hogy azt a választ kitöröltetem.Amúgy meg kifejezetten jól esett, hogy így reagáltál, csak én nem tudtam volna ilyen visszafogottan válaszolni rá, ezért inkább jelentettem.Szerintem egyáltalán nem vagyok ezért szánalmas, inkább az aki egy babáról ilyenek ír.

2010. nov. 8. 22:31
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia,az én babámnál úgy kezdődött,hogy a dokik bárányhimlőnek nézték,aztán egy hét múlva visszamentünk,kiderült,hogy tuti nem az,mert nem mindegyik hólyagosodott fel és inkább pattanáshoz hasonlított a fehér kis keléssel a tetején.Azóta többször is jelentkezett már és az arcán mindig kis piros kiütések vannak,normál esetben is.Már minden gyógyszertári krémet kipróbáltunk,nem múlik.Csütörtökön kapok időpontot a Heim Pál kórházba allergiavizsgálatra,mert a háziorvos szerint valamilyen ételallergia állhat emögött.Legutóbb még a szemhéja is feldagadt a másfél éves kislányomnak.A legutóbbi eset óta leálltam a tehéntejről és minden ezt tartalmazó termékről,azóta nem jött újabb kiütés,de az arcán lévő apró pöttyök továbbra sem múlnak.
2010. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Tölts fel egy képet mert lehet nekünk is ugyanez volt anno és akkor meg tudnálak nyugtatni. :)


De nem akarok hülyeséget mondani ezért jobb lenne ha látnám.


Nálunk is sok piros folt volt az arcán meg a testén aminek pici fehér hólyagocska volt a közepén, állítólag a zsíros anyatej miatt, mert még a gyomruk nem tudja úgy megemészteni.. a lényeg hogy mi most vagyunk négy hósak, már nagyon ritkán fordul elő...

Ti mennyi idősek vagytok?

2010. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem szopizik már, 16 hónapos.Mi is megyünk csütörtökön gasztroenterológushoz, bár a gyerekorvos szerint semmi köze az ételallergiához, de nem tudja mi.Most egy pár napja már száradnak a karján a pöttyök, de az arcán jönnek mennek.Már arra gonoltam, hogy a hidegtől ilyen,mivel pár napja enyhébb az idő azért javult.De az arcán nem múlik viszont.
2010. nov. 9. 14:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nem a tejcsi .
2010. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia,akkor megírnád majd,hogy mit mondott a gasztrós doki?Én vagyok,aki csütörtökön kér majd időpontot.Nagyon érdekel,hogy nálatok mi lett a vizsgálat eredménye.Előre is köszi!
2010. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!