Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mérjem meg a 8hónapos...

Hogyan mérjem meg a 8hónapos kislányomnak a lázát? Érdemes cumis lázmérőt venni?

Figyelt kérdés

Popsiba digitális lázmérővel mértem neki egy pár órája. Bekentem a lázmérőt és a popsiját is,de szegénykém majdnem 1óráig ordított utána,alig lehetett megnyugtatni. Közben elkezdett remegni,és emelgette a fenekét. Már majdnem alszik,de még mindég emelgeti a fenekét. Mit csinálhattam rosszul? Nagyon bánt a lelkiismeret hogy fájdalmat okoztam neki!

P


2010. nov. 8. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalasod, az o erdekeben tetted. Van olyan gyerek, akinek meg se kottyan, van akit nagyon rosszul erint. A cumi helyett inkabb a fulbe rakhato digitalis lazmerot ajanlanam, arban kb ugyanott van es nem csak kisgyereken hasznalhato.
2010. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a hónaljban mérni? Egy percig csak tud nyugodtan ülni egy baba? Ezt soha nem értettem. Digitális lázmérővel szerintem úgy is lehet, addig mondókáztok egyet.Én soha nem mértem a popsijában, mindig hónaljban.
2010. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fulbe valo digitalis lazmerot vegyetek a cumis lazmero helyett. En is azzal merem a kisfiam lazat, par masodperc alatt keszen van, eszre sem veszi. Ejjel is bemegyek hozza es megmerem, meg sem moccan. Ne aggodj nem tettel semmi rosszat. Vannak babak akik tenleg jol viselik vannak babak akik nehezebben a popsiba merest, ahogy az elso valaszado is irta. Vegyetek egy digitalisat es nem kell tobbe ilyen miatt aggodj.
2010. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem mértem soha a popsijában egyiknek sem. Szegény gyerek. Általában hónaalj hőmérőt használunk, de a homlokra tehető lapocska is bevált ha csak hőemelkedésről van szó.
2010. nov. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem mindig felébredtek a fülhőmérőtől, úgyhogy váltottam a homlokra tehetőre, 2 másodperc alatt megvan és nem is pittyen hangosan. Popsiban én sem mérem.

a cumissal az a baj, hogy sok baba egyáltalán nem fogadja el, vagy tologatja-forgatja a szájában és akkor már nem ad pontos eredményt.

2010. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van cumi, de úgy ahogy a szájába dugtam ki is köpte. Fölösleges pénzkidobás volt. Amióta tartani tudja a fejét, azóta hónaljba mértem nekik. Ez a legjobb szerintem is.
2010. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!