Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam tegnap kapta meg a 3...

A fiam tegnap kapta meg a 3 hos oltást, tegnap is meg ma is hőemelkedése van 37,5 levonva a 0.5, adjak neki germicid-c kupot vagy panadol baby szirupot inkább?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még papadol babyt. ha 38 fölé megy, levonva, az láz, akkor jöhet a kúp!!!! jobbulást:)
2009. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

En kupot adtam neki, azt hiszem a fel eleg neki, ugye?

Kremezd be a kupot, de ne testapoloval, mert az csipi neki esetleg, hanem valami szin, szagtalan kremmel. A kupot is, es a popija lukjanal is, es simogasd, es gyorsan nyomjad be neki. Lehet, hogy uvolteni fog, de nagyon jo a kup!

Amikor benyomtad a kupot neki, szoritsd ossze a popijat meg, nehogy visszanyomja a kupot a baba.

2009. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvos,hogy kizárólag láz esetén a kúpot adjuk inkább be,mert hőemelkedés az teljesen normális ilyenkor.Láz pedig végbélben levonva 38-tól van.
2009. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam ma kapta meg a védőoltást. A védőnőt megkérdeztem hogy mikor kell a kúpot adni és azt mondta ha 37,5 a láza akkor már kell.
2009. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
na szegény... 2-2. nem segítettünk. én az 1. vagyok, anyum eü-s, ő így mondta nekem.
2009. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam csinálni, ahogy az első válaszoló irta.
2009. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én minden oltása után amikor hazamentünk beadtam neki fél adag lázcsill.,így neki hőem sem lett.
2009. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Harmadik változat :)

Én úgy csinálom, ha 38 foknál kevesebb, akkor lezuhanyzom a gyereket, picit csökkentve a víz hőfokát, majd egy félóra-óra múlva megmérem újból. Ezidáig bejött, most 9 hónapos.

A gyermekeü. kiskönyv azt írta, hogy:

"A lázgörcsre nem hajlamos gyermeknél elég csak 38 fölött csökkenteni a lázat."

2009. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fel kuptol semmi baja nem lesz a gyereknek, nyugodtan adjad be neki. De ha varsz meg egy kicsit, mert ugye este szokott magasabb lenni a hojuk, akkor add be neki kesobb.

En is mindjart a szuri utan beadtam neki, uvoltott a draga, de semmi nem lett utana, hoemelkedes, semmi a kuptol.

2009. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!