Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen lázmérőkről érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 9. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sima digitális 700 forintért az a legjobb.
2010. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a sima patikai digitális, 900 Ft-os tökéletesen bevált.
2010. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Melyikre is gondolsz konkrétabban? Mert a linkben amit adtál, mindenféle van. :) Nekünk rendes digitális hőmérőnk van, teljesen bevált. Újszülött korától azzal mérem hónaljban ha melegnek érzem.
2010. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
bocs rosszat linkeltem.
2010. nov. 9. 09:05
 5/17 A kérdező kommentje:
2010. nov. 9. 09:06
 6/17 A kérdező kommentje:
Ilyen homlok hőmérőre gondoltam!
2010. nov. 9. 09:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk uhgyan ilyen homlok lázmérőnk van de nem jó!nem mér pontosan,nekünk is a sima digitális jött be! Én nem vennék a helyedben!
2010. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Éjszaka alig lehet látni és amint leveszed a gyerek homlokáról értékelhetetlen lesz.
2010. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Így már egyértelmű. :)

Ránézésre hasznosnak találom, mivel ha éjszaka nem vagy biztos benne, hogy lázas-e, nem kell vetkőztetned, a fejéhez mindig hozzáférsz, minden helyzetben. Egyébként míg kicsi volt addig nem volt gond, szerencsére 1 éves koráig nem volt hőemelkedése sem, így mikor először ezt tapasztaltam, lázmérő nélkül is éreztem, hogy gond van. A mai napig úgy van, hogyha a párom úgy érzi, hogy meleg a gyerek, nekem elég a kezem rátenni, és már majdnem fejből megmondom, hogy milyen lesz az érték (persze már 2 éves). :) De mivel nem lehet tudni, hogy a te babád mikor lesz lázas elsőnek, így ha meg tudod venni, akkor érdemes rá beruházni szerintem. Az enyém mostanában kezdte el, hogy nem hajlandó a hőmérőt a hóna alatt tartani, így azt használjuk, amit még a Felicitas csomagban kaptam, azt az öntapadóst, ezt is hasonlóan kell használni.

2010. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is bele estem ebbe a naiv szerepbe sajnos...persze hogy megvettem a homlok mérőt,fül mérőt,hogy a babát ne kelljen popsiba méréssel nyaggatni mikor beteg,rosszul van,de ha nyügi,nem hagyja mérni a fülben sem,kicsit mozog,már nem pontos. Mikor 39,6 volt a láza,akkor a fül 37,2 mutatott,míg a homlok 37,4-et,szóval csak gazdagodni akarnak ezen is a gyártók. :(
2010. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!