Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pépesítitek a főzelékek...

Hogyan pépesítitek a főzelékeket, hogy ne legyenek benne kis darabkák?

Figyelt kérdés
Botmixerrel próbáltam a krumplit, de nekem az nem igazán vált be.
2010. nov. 9. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már annyi idős hogy hígithatod neki tejjel,akkora hagyományos turmixgép csodálatos erre a célra!Nekünk legalábbis nagyon bevált,de babavízzel is hígithatod így a cumisüvegen is szépen átfolyik és ki tudja szopizni belőle a főzelékeket!

2010. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adjál hozzá egy kis főzővizet, a főtt krumpli magában még nekünk is elég száraz, úgy menni fog. Vagy törd össze villával, én a kezdetektől fogva így csináltam, csak ami rostos és szálas volt (meggy, főtt hús, keményebb barack), az pépesítettem botmixerrel.
2010. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tápszert vagy anyatejet is használhatsz a higításhoz. nekünk a botmixer teljesen jól bevált.
2010. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
EN probaltam lemixelni a krumplit hagyomanyos turmixgeppel de olyan lett szabalyosan mint a ragaszto. :) Nyulos habos valami. Igy en villaval tortem ossze egy kis fozovizzel es vajjal majd elkavartam kanallal. Ehez tettem a leturmicxolt hust es zoldsegeket vagy csak a zoldsegeket. Krumplival egyutt sosem tudtam turmixolni mert mindig rosszul sult el. Nem mondom, hogy nem lehet, sot lehet en benaskodtam el de nallunk nem jott be csak a villaval valo pepesre tores.
2010. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megfőzöm a krumplit és a főzővízből teszek hozzá annyit, hogy ne legyen sűrű, és ragacsos. Nekünk tökéletesen bevált mindenre a botmmixer.Kicsit több főzővíz, és már nem is lesz olyan mint a ragasztó.
2010. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En sima szuron paszirozom at,minimalis darabkatol is oklendezik ha pepben van,amugy eszik darabosat is de azt kulon.
2010. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!