Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölccsel, zöldséggel vagy...

Gyümölccsel, zöldséggel vagy rizspéppel kezdjem majd a hozzátáplálást? Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Azt hallottam azért nemjo gyümivel kezdeni,mert megszokja az édeset,majd nemkell neki a zöldség. Ha zöldséggel kezdem akkor üvegessel vagy saját répával? A krumplit hogyan készítsem el neki?3,5 hósak vagyunk.
2009. jan. 9. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alma, barack, majd ezek keveréke, de először ezeknek a leve pár kanállal, utána jöhet a papi.Mindegy sztem hogy te csinálod vagy veszed, mondjuk én csinálom de ha nincs kedvem pepecselni az üvegeset is megeszi mert szereti.Sütőtök, répa, krumpli.A tököt sütöd vagy főzöd utána turmix, a répát krumlit megfőzöd, saját levével összeturmixolod.Vagy ebből is kész hamit adsz neki.De sztem várd meg még azt a fél hónapot hogy 4 hónapos legyen.
2009. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szó szerint úgy csináltuk mi is, ahogy az előző válaszoló :)
2009. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jól írta az első válaszoló, de ha van bőségesen tejed, akkor várjál amíg a baba 6 hónapos lesz, ráértek akkor elkezdeni a hozzátáplálást.
2009. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most fogom elkezdeni a hozzátáplálást, de én zöldséggel akarom, pont azért amiért Te is írtad. Én répával, akarom kezdeni, majd sütőtök és krumpli. Én először majd anyatejjel gondoltam bőségesen összekeverni, majd egyre kevesebb tejcsi hozzá, míg végül elmarad.
2009. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!