Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babádnál előfordult,...

Anyatejes babádnál előfordult, hogy azért szopizott kevesebbet, mert jött a foga?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hú nem inkább többet!
2010. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert fájhat neki az ínye közben. Viszont így sűrűbben kér.
2010. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. válaszolóval egyező tapasztalatom van egy ismerős babájánál, sajátomnál meg elsővel egyező :)) Szóval ahány baba, annyi szokás :)
2010. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most a fogára gyanakszom,nagyon keveset eszik majdnem a felét a szokásosnak
2010. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor jött a foga, napközben egyszerűen nem volt hajlandó szopizni, semennyit. Majd az őrületbe kergetet vele, úgy aggódtam éte, nehogy kiszáradjon. Már pipettával is adtam neki tejet, teát, de úgy se kellett neki. Éjjel pótolta be, félálomban. 3x-4x is felkelt éjjel szopni, pedig egyébként átalussza az éjszakát.
2010. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!