Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babámnak tegnap kijött...

2 hós babámnak tegnap kijött a 2 szemfoga, most Ujra sir, lent erzek neki ketoldalt dudort. Ilyen gyorsan jönnének egymás után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egy hét múlva már 20 foga lesz, nálunk is így volt.
2010. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudok válaszolni, viszont kérdeznék.

Először a szemfogai jöttek ki?Én azt hittem ez nem lehetséges.Az én kislányom 4 hónapos, és a szemfogainál látok én is dudort és érdes is ott az ínye.Lehet hogy neki is az fog kijönni először?

Nálatok mik voltak a tünetek?

2010. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amit az elso irt, az komoly?
2010. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2honaposan szemfog,na az durva lehetett,viszont egy fajdalmas reszen tul vagytok.nekunk most jon,mar vagy 2hete szenvedunk.
2010. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Durva volt, kedves utolso. Eloszor is aludni akart egesz nap, szundikalgatott evesek kozben. Keveset volt aktív. Egy ejjel visitani kezdett, nem is sejtettuk, mi lehet, azt hittem, a hasa, megfeszitette magat.eves kozben is. Majd etvagytalansag. 2 nappal a kibujas elott lazabb széklet, sarga helyett zold, es azt hittuk megfazott, mert bedugult az orra. Pár napig gyakran szivtuk az orrat. Es persze ektelen visitas. Ilyen kicsinel hogy lehet fajdalmat csillapitani?
2010. nov. 9. 17:27
 6/10 A kérdező kommentje:
20 fog egy het alatt? Az komoly?
2010. nov. 9. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is bújik, de nem tudom eldönteni, hogy a szemfog, vagy a mögötte levő 1. kisrágó. Nagyon el kell húzni a szája csücskét, hogy lássam, szóval szerintem kisrágó lesz, annál is inkább, mert 1 pontban kint van, egy másik kis pontocska fehéredik, ezek szerintem a sarkai. Ez az 1. fogunk, de nem is vettem észre, csak amikor már fehéret láttam, de még ugye nincs kint az egész fog, úgyhogy nem tudom, mit várhatok. Lehet olyan, hogy közben még kijön az alsó 2 is, ami egyébként 1-ször szokott jönni?
2010. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy 2 hónaposan a fogát látjátok??? csakmert az én lányomnak is dudorodott ott veszett mód sőt fehér pötty is volt rajta de elmúlt eltünt és az nem a fooga volt...ugyanúgy 6 hósan jöttek ki neki alul először majd felül mint normál esetben.

Pláne az utolsót kérdezem, hogy 2 hónapos és az őrlő foga jön??? Ezt nagyon nehéz elképzelni....

2010. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Dentinox gél nagyon jó fájdalom csillapító a piciknek fogfájásra van.Vagy van egy homeopátiás kúp is a Viburcol kúp ebből csak fél kúpot lehet adni a babónak!
2010. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hatarozottan fogacska. Illetve meg csak inyecske nagy dudorral, ketoldalt szimmetrikusan. Es sert, ha az ujjammal odanyulok.
2010. nov. 9. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!