Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valamilyen vicces dolog,...

Volt valamilyen vicces dolog, vagy tévhit amit úgy gondoltál hogy az jó, vagy hasznos a babádnak? És persze utólag már nevetsz rajta.

Figyelt kérdés
Én leragasztottam a babám fülét, mert alváskor néha begyűrődött és meg voltam róla győződve, hogy akkor el álló fülei lesznek. Hiába mondta bárki is,hogy az nem úgy van...
2010. nov. 9. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemmelveres.Mivel a lanyom nem birt aludni,hanykolodott,fajt a hasa,gyogyszereztuk d ugy sem volt jobb.vegso elkeseredesunkben anyu megmosdatta atok ellen,mar akkor szetrohogtem az agyam.
2010. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, utolsó! Akkorát röhögtem, pedig kómás vagyok eléggé:)
2010. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

gondolhatod en hogy rohogtem,alig birtam tartani a lanyt.Mindenesetre megcsinaltuk,baja nem lett tolle,picit vizes lett a homloka.

2010. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hajába ragadtak a szöszök, 3 görcs volt a nyakánál. Olyan határozottan közölték velem, hogy nem szabad 1 éves koráig levágni a haját, mert elvesszük a szerencséjét, hogy elment a kedvem tőle jó időre. A hormonok...... he-he. Sosem voltam babonás, akkor is éreztem, hogy hülyeség, de nem vágtam le egy hónapig kb.
2010. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!