Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt már valamilyen érdekes/vi...

Volt már valamilyen érdekes/vicces kalandod határátkelésnél?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukámat megkérdezték a határon amikor egy társasággal mentünk, hogy "az Ön lánya?" 8 éves voltam, eléggé fiús :/
2010. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát csak érintőlegesen határátkelés, de egy időben sokat jártunk egy ismerősöm gázos kocsiával Németországba. Münchennél volt egy gézkút, ahol tankolni tudtunk, de utána csak a magyar határ innenső oldalán volt tankolási lehetőség és az sem túl közel.

ebből adódóan, ha sorbanállás volt a magyar határon (ez még schengen elött volt), akkor kocsi leáll, mi ki és toltuk, különben nem lett volna elég az üzemanyag.

elég hülyén bírtak nézni ránk...

2010. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uniósok voltunk de még nem voltunk schengeni tagok amikor Ausztriából jöttünk vissza kerékpárral.A határőr megnézte az okmányainkát ki útlavelet ki személyit mutatott.majd továbbengedett minket.Nem voltak túlzottan összeszokva a határőrök.Ugyanis pár mádodperc múlva utánunkrohant egy másik kiabálva"Hé!Á
2010. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

folyt

Szóval utánunk kiabált hogy "Hé!Álljanak meg!Ez itt határátkelőhely!"

A másik odaszólt:"Már ellenőriztem őket Tibi!"

Amaz:"Ja hát nem vettelek észre."

Ismét a másik:"Én meg csodálkoztam minek futsz utánuk."

Szóval vicces volt a szitu.Pláne úgy hogy nem lőttek utánunk tévedésből. :-)

2010. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm, 8 éves voltam 1996-ot írtunk és Velencébe utaztunk vonattal egy hálókocsiban. Arra emlékszem, hogy a szüleim arról beszéltek, milyen kemények lesznek az olasz határőrök. Valamikor az éjszaka folyamán meg is érkeztünk az olasz határra. Arra ébredtünk, hogy valami artikulálatlan hangon ordítja egy nő, hogy "passaporti, passaporti, passaporti" és közben bakancsban rugdalta és gumibottal verte az alvókabinok ajtajait és hiába volt mindenki egész biztosan ébren és kapcsolta a fel a villanyt, mindenhova ordítva rugdalva és ütve "kopogott be"... nem érdekelte őt hogy szinte mindenki családdal, gyerekekkel utazott.


Ha arra az esetre gondolok, mindig az Austin Powers filmek Frau Farbissinája jut eszembe, még az egyenruhája is pont olyan, mint a határőr nőnek.


http://www.youtube.com/watch?v=Vwd9mNXu3Uc

2010. dec. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!