Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elakadt a baba a szülőcsatorná...

Elakadt a baba a szülőcsatornában, másvalakinek?

Figyelt kérdés
Nem sok időre, csak a második nyomásra bújt ki a feje! Szerintetek lehet ebből bármi baj? (szellemileg) Bevérzett a szeme is.
2010. nov. 9. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, ne aggódj.
2010. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia.nekem is "elakadt" a szülőcsatornában a fiam. nem lett hál istennek semmi baja sem! a szeme meg az erölködéstől vérzett be. szerintem aggodalomra semmi ok!
2010. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nélam az első Fiam fejére a méhszáj úgy rászorult, hogy nem engedte tovább...doki téépte szét kézzel :p

Mégsem lett baja!

Hidd el a Te Kicsid is jól van a szemecskéje meg pár nap alatt rendbejön! :)

Jó egészséget!

2010. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


a lanyom 2 orat volt beszorulva.Nem voltam meg eleg tag es mar jottek a tolo fajasok.2 ora alatt sikerult kipaszirozni magambol.

Beverzett a szeme es 2 het alatt szivodott fel, de nem lett igy sem semmi baja.Okos es gyonyoru :)

2010. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugtató, de mégis maradt egy kis pupi a fején ami nem húzódott vissza sajna :-(
2010. nov. 9. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is a második nyomásra jött ki, és még vákuumozták is. Szegényemnek olyan volt a fejecskéje, mint a Csúcsfejek c. filmben... Aztán nagyon szépen visszament, neki is maradt egy kis púp a feje tetején, de kb. 2-3 hónapos korára az is elmúlt (de lehet, hogy előbb, már nem emlékszem pontosan, egyszercsak már nem volt ott). Szóval ne aggódj, vissza fog menni a pupi.
2010. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem lesz semmi baja sem ne aggódj.Az én lányom másfél órát volt bent,fájásonként 3szor kellett nyomnom,mégsem tudott mozdulni szegénykém,mert a kis kezével az arcát támasztotta(mint később kiderült).Végül vákummal szedte ki a dokim,de semmi baja nem lett,egyből felsirt stb,még csúcsos se lett a feje,csak egy piros folt látszott még hetek múlva is.Megvizsgálták már a babádat akkor az orvosok,biztosan nem lesz semmi következménye.
2010. nov. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönet azoknak akik válaszoltak
2010. nov. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!