Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, látátok? Örület?...

Anyukák, látátok? Örület? www.harmonet.hu/orulet/57083-beranya-lesz-a-ferfi. Html&harmo=202200#tovabb

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszul linkeltél!
2010. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szinte a lap oldalán van egy cikk egy férfiről aki szült!
2010. nov. 10. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Linkelj újra!

Kommentben!

Kérdésben nem olvashatók a linkek...

2010. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már akkor is felfigyeltem rá, amikor a saját gyerekét szülte:)

Az oldalról meg a kedvencem a köldökszöszt gyűjtő férfi. Mindig megdöbbenek, hogy mik vannak:DD

2010. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már miért is őrület? Miért ne szülhetne, hiszen méhe van. A béranyaság pedig óriási áldozat, tisztelem azt, aki idegenekért megteszi. Még ha pénzért is.
2010. nov. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2010. nov. 10. 09:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Ti most viceltek, ugy-e?hát hová halad ez a világ?Ti tényleg normálisnak tartjátok ha egy férfi szül?
2010. nov. 10. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem mondanám a dolgot, de nem olyan nagy szám, hiszen az a férfi nő. A kedvenc dalszerzőm írta egy dalban: "Ha nem azt néznéd, hogy fiú-e vagy lány

nem csalódnál senkiben."

2010. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne a baba,én tutira nem nézném h honnan jött ki..És a "férfi" a cikkben mindent elmondott,miért teszi,egyet is értek vele.Sőt valamilyen szinten még előny is,hiszen így nem lesz valódi anyja a gyereknek,talán az anyai érzések sem lobbannak fel benne a terhesség során,csak kihordja,megszüli és kész,nem kínoz senkit,nem bonyolódik a dolog.Az nincs benne h donor v saját petesejtjével termékenyül e meg(sztem donor),így még az öröklődéstől sem kell tartani..
2010. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanannyira normális/nem normális egy férfi szülése, mint ahogy az, hogy nőnek született, és most férfi.

Ha már fejet hajtunk azelőtt, hogy átoperálják, akkor miért kellene fennakadni azon, hogy szül?

2010. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!