Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő mire kibújik a foga?

Mennyi idő mire kibújik a foga?

Figyelt kérdés
Már érzem a kis hegyét neki, de mikor fog látszani? Akkor már áttörte az ínyét? Már nem fáj? Első fogacskánk.
2010. nov. 10. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hát amikor én éreztem a hegyét,nálunk akkor jött a neheze.Még közel 3 hét szenvedés jött... de van akinek 1-2 nap alatt kibújik.változó
2010. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már vagy 3 napja érzem neki, azért kérdeztem. Nagyon nehezen akar bújni, és ráadásul nagyon nyűgös. Remélem nem fog ilyen sokáig tartani.
2010. nov. 10. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok,nekünk a hűthető rágóka segített és éjjelre (orvos tanácsára) kevés Nurophen.Sajnos nem tudjuk megrövidíteni az időt,ki kell várnunk amíg kibújik.Nekünk most a felsők jönnek,már 3 hete nem alszunk...
2010. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nem jön be a rágóka ha lehűtöm, csak melegen szereti. Nekem a doktornő a cataflam cseppeket adta, de én nem adom neki mert sztem nagyon erős.
2010. nov. 10. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:

3 nap alatt töri át és 1 hónap mire kinő rendesen.

de csak az a 3 nap a "rossz" meg előtte pár nap (nálunk ez összvissz 1 hét kínlódás/fog)

9 hónapos a kislányom és hűtőben tartott répát rágcsál, ez nagyon bejön, a hűtőrágóka neki sem vált be. hűti is az ínyét, és még eheti is:)

2010. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!