Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfazasra 1 eves babanak mit...

Megfazasra 1 eves babanak mit adhatok? A forralt vizebe vagy kamillateajaba raktam par csepp citromot. Esetleg berescsepp?

Figyelt kérdés
Nagyon folyik az orra a babamnak orankent orszivozunk, esetleg tehetek meg valamit erte? Cebion cseppunk nincs csak beres vagy meg korai neki?
2009. jan. 10. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi megfázásra napi 6-7 cebion cseppet és kalcium ampullát kaptunk, 2X felet. Jobbulást a picinek!
2009. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonjuk:) sajna kulfoldon elek es itt nincs cebion csepp:( mindig mikor otthon jarunk hozunk ki mindenfele gyogyszert de azt pont nincs:( ezert kerdeztem a beres cseppet. Ha rosszabbodik a helyzet orvos lesz es majd o ir gfel neki valamit csak gondoltam hazilag en is konnyithetek rajta. Marad az orrszivas, kamillatea citrommal, es a mentolos parologtato...

Koszonom!

2009. jan. 10. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Azt írják a béres csepp tájékoztatóján, hgy gyerekeknek 10 kg felett lehet adni Megelőzés céljából 10-20 kg testsúly esetén naponta 2x5 cseppet, megfázásra 2x5 cseppet.
2009. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megfázásra 2x10et, bocsi
2009. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom megegyszer, szuper info epp en is most kerestem elo a beres cseppet es papirjat. 12 kg vagyunk szerintem akkor adom neki.
2009. jan. 10. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
A Béres csepp mellé kell a C-vit,mert anélkül nem tud felszívódni.Az enyém is 1 éves.Én most Cebion 2* multit adok neki napi 2,5 ml(emellé nem kell a Vigantol +ban) és Sinupret szirupot,mert ő is taknyol (emellett nem kell + hurutodó),a szobákban Hunyadi János vizet párologtatok.Orrszívás előtt a tengervizes orrsprayt használjuk,este lefekvés előtt pedig a Nasivin cseppet(ált. csak 3 napig szoktam).
2009. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 1 éves korától ősztől tavaszig adom a Béress cseppet, mellé a Cebiont, mert tényleg fontos adni hozzá a C-vitamint. Ha taknyos, akkor Sterimar (vagy más tengervizes orrspray) spray-vel befújom, és utána porszívózom.

A kamilla tea jó, a citromlé is, ha nem allergiás rá.

Meg párásíts a szobájában sokat.

2009. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A beres csepp melle kap cirtom levet, sajna mast nem tudok csinalni ha nincs Cebionom. Hasznalunk mi is Sterimart mindig!
2009. jan. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!