Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek? Anyósombó elegem...

Mi tegyek? Anyósombó elegem van! Tegnap átjött este és hát babómnak nem sok kedve volt most, nem beszélgetett nem viháncolt stb?

Figyelt kérdés
Erre anyósom biztos beteg.Elkezdte vizsgálni,hallgatta a mellkhasát nézte,hogy nem e lázas,szerinte sipol is az orra stb.Teszem hozzá babóm egész nap jó kedvű volt,evett,aludt,játszott stb.Kérdem én muszáj neki mindig vigyorogni a nagyanyjára?Egybként meg lehet érzi már a picur is,hogy elegem van a nagytudású anyósomból.Persze azóta tiszta ideg vagyok,hogy beteg.Ja és szerintük ha beteg arról is én tehetek,mert mindig kiviszem.Mit tegyek?lassan kezdek beleőrülni,már utálok itt lakni,a férjemet semmi nem érdekli elegem van?
2010. nov. 11. 07:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az a szegény gyerek? :) Szerintem mond meg kerek perec anyósodnak, hogy ez így nem pálya!!! Ne hagyd magad mert tönkreteheti az életeteket!!
2010. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ferjeddel van gond.neki kellene szolni az anyjanak hogy szaljon le rolatok.

A masik te vagy az anyja,te dontod e kiviszed e vagy sem,ebbe senkinek nincs beleszolasa,plane nem anyosnak.

Ha tovabbra is ilyen okos,magyarazd meg neki hogy a te gyereked es te igy latod jonak.

ha beteg lenne eszrevened.

2010. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
4hónapos,ja és apósomnak meg az nem tetszik,hogy én Nórinak hívom és nem Nórikának!Én szültem én nevelem engedje már meg,hogy úgy hívjam ahogy nekem tetszik
2010. nov. 11. 07:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért neked kéne beleőrülni???

Van szád: mondd el a kedves férjednek, mi a problémád, mivel az ő anyukája, oldja meg ő. Ha neki nem megy, majd te megoldod. Van szád, kinyitod, elmondod a kedves mamának, mi a problémád. Ennyi.

KOMMUNIKÁLNI!! Nem magadban megőrülni!!! Hidd el, jobban jársz...

2010. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
férjemnek hiába mondom,mindig csak lehurrog:(
2010. nov. 11. 07:50
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem is a férjeddel kell tisztázni és ő kell megmondja az anyjának is...

De ha így hagyod, bezsongsz, a kicsinek pedig jobban kell az anyja mint a nagyanyja...

2010. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a férjed lehurrog...hát akkor komolyan el kell beszélgetnetek .

Nem tudom, ő hogy gondolja: szültél neki egy gyereket meg y kedves anyukának és apukának?

Neked, szerinte, hol a helyed a családban?

Egyáltalán neki ki a családja: a gyerek és te vagy az anyuka meg az apuka?

Vagy netán úgy gondolja, hogy a gyerek, anyuka meg apuka az ő családja?

És te hanyadik vagy a családban szerinte?

Ne hagyd magad, mert ebből nagy gondok lehetnek később. Főleg a gyerek miatt ne hagyd magad!

Az anyósod orvos? mert úgy tűnik nekem, hogy átveszi a helyét.

Én a kisfiamat minden nap 2-3 órára kivittem, míg otthon voltam vele, 2 éves koráig. Fagyban is, minusz fokban is. Nem is volt beteg SOHA. A megfázás csak 2-3 napi orrcsorgásból állt, ami magától helyrejött. Ez is csak egyszer, max kétszer fordult elő 2 éves koráig.

Mióta dolgozom és nem tudok vele annyit kint lenni, meg is látszik rajta...

Úgyhogy semmiképp nincs igaza a kedves anyósodnak!

Próbáld tisztázni és írj, hogy mire haladsz!

2010. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézd, én nyeltem sokáig, mert a férjem nem mondott semmit. Egyszer robbant a bomba, és közöltem, ha nem vonul a háttérbe, kizárom az unokája életéből, azóta minta anyós. Nem volt sértődés.
2010. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is attól félek,hogy egyszer durván kiborul a bili,viszont én olyat nem mondhatok,hogy kizárom,mert akkor sértődés lenne!Egyszer majd fogom a kicsit és eltűnök vele jó messzire:(
2010. nov. 11. 08:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nem ért itt senki: mi van akkor, ha sértődés lenne???

Neked ez most jobb, hogy nincs sértődés és te majd felrobbansz? Értsd meg, ha nem mondod meg, hogy neked valami nem tetzsik, akkor meg fogod gyűlölni őket, elsősorban a párodat, emrt nem ment meg téged ebből a ehlyzetből. És akkor tuti válás lesz. Ennél igenis jobb, ha sértődés lesz. A sértődés elmúlik, ha nem, akkor úgy s jó... legalább nyugtod lesz. Te csak jól járhatsz vele, ha határozottan elmondod, ha neked valmai nem tetszik.

2010. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!