Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 1 olyan 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 1 olyan 19 éves fiúról aki még életében még 1 lány kezét sem fogta meg, soha nem volt barátnője és még életében nem beszélgetett a családján kívül más lányokkal. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
szerény személyem lenne az.
2011. szept. 9. 19:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
Hogy 19 éves, még életében még 1 lány kezét sem fogta meg, soha nem volt barátnője és még életében nem beszélgetett a családján kívül más lányokkal.
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkednék veled szívesen!
2011. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

hát nah ez a mi családunkban nagyon cikinek számítana. a szüleim ígyis reménykedtek 12 éves koromtól kezdve h nem vok meleg mert a kis szaros kölök nem hoz haza 12-14 évesen egy csajt sem XD 9. ben fordult a dolog lett egy barátnőm, még mindíg együtt vagyunk :D

háttt azért az h nem is beszélgettél az picit ciki. nahjó nagggyon

2011. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
19:56 vagyok. amúgy nah én már általánosban elég közel kerültem a lány osztály társaimhoz. szval ilyen baráti puszi , ölelés. 1x csók is a mostani bnőmmel :$
2011. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt azér nem hiszem, hogy nem beszéltél lánnyal, gondolom nem vagy bezárva a pincébe. Nekem sem volt barátnőm, és nem fogtam lány kezét sem:D 18F
2011. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
nekem még az sem volt valahogy kimaradtam ebből a korszakból.
2011. szept. 9. 20:02
 7/35 anonim ***** válasza:
de ez milyen már nekem összes osztársam megfogta már egypár lány kezét... mintha valami nagy dolog lenne. nem barátnőmmel h átkarolva megyünk az utcán akkoris mivan ... mintha ez valami nagy kiváltság lenne.
2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te nagyon büdös lehetsz. nekem csak a legbüdösebb osztársam nem fogta még meg egy lány kezét sem. de beszélgetni azis szokott velük. messziről.
2011. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 skarma ***** válasza:
Ha emellett tiszteled a nőket és téged nem zavar, akkor nem ciki. De az érdekelne, hogy mi volt eddig. Nem mertél közeledni, vagy nem tudtál? (fiúiskolába jártál, vagy ilyesmi oka volt?)
2011. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
De hogy??? A boltos nénihez se szólsz hozzá, a szomszéd nénivel sem beszélsz, tanároddal sem beszélsz? Ezt hihetetlennek tartom, hogy 19 év alatt, mégcsak nem is köszöntél egy lánynak sem.
2011. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!