Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek? Anyósombó elegem...

Mi tegyek? Anyósombó elegem van! Tegnap átjött este és hát babómnak nem sok kedve volt most, nem beszélgetett nem viháncolt stb?

Figyelt kérdés
Erre anyósom biztos beteg.Elkezdte vizsgálni,hallgatta a mellkhasát nézte,hogy nem e lázas,szerinte sipol is az orra stb.Teszem hozzá babóm egész nap jó kedvű volt,evett,aludt,játszott stb.Kérdem én muszáj neki mindig vigyorogni a nagyanyjára?Egybként meg lehet érzi már a picur is,hogy elegem van a nagytudású anyósomból.Persze azóta tiszta ideg vagyok,hogy beteg.Ja és szerintük ha beteg arról is én tehetek,mert mindig kiviszem.Mit tegyek?lassan kezdek beleőrülni,már utálok itt lakni,a férjemet semmi nem érdekli elegem van?
2010. nov. 11. 07:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

sajnalom de rengeteget fogsz meg szenvedni.

ha a ferjed lehurrog az nem jo,nagyon nem.

ha a ferjem nem allt volna mellem ilyen helyzetben(volt hasonlo)akkor mar reg nem lenek vele.

2010. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Egyszer majd fogom a kicsit és eltűnök vele jó messzire:(

Bocs de ennél ezerszer jobb, ha annyira megsértődik, hogy felétek se néz többet.

2010. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ja es meg valami.ne altalanosagban beszelj a paroddal.

van egy adott gond,ha a ferjed is jelen van meg jobb.

ha lehet a hyleszinen meoldani akkor felrehivod a parod es megmondod allitsa le az anyjat,ha nem elmennek megbeszelitek es ha lehgkozelebb jonnek es elofordul ujra a dolog akkor raszolni.

2010. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

KOMMUNIKÁCIÓ, KOMMUNIKÁCIÓ, KOMMUNIKÁCIÓ!!!!!

Ennél többet nem is lehet nagyon írni. Mondd el neki, hogy mi bánt, aztán ha megsértődik, hát tegye. Szíve joga.

De nehogy már megmondják nekem, hogy a SAJÁT GYEREKEMET hogy hívjam, mert falnak megyek...

2010. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én anyósom kb. havonta látja az unokáját, és minden egyes alkalommal megjegyzi, hogy valami baja van. legutóbb rámondta, hogy tuti kruppos, mert szörcsögve sírt, mikor megfogta. én is itt paráztam, hisz ő is 3 gyereket nevelt fel, elvileg tudnia kell. :S van ilyen sajnos
2010. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!