Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres kérdés! Hogyan...

Tápszeres kérdés! Hogyan csináljátok/csináltátok a 6. hónap után?

Figyelt kérdés

A védőnőm azt tanácsolta, hogy írassak gyakrabban és több tápszert, mert csak 6 hónapos korig tudja felírni a doki, de nyugodtan kaphatja 1 éves koráig is. Mert ugye felírva olcsóbb. (Beba Pro 1-et eszik a fiam, receptre 800 körül, recept nélkül 1900 körül van az ára.) Meg most néztem, hogy a Pro 2 az már 2000 felett van.

Vagy esetleg váltsak valami olcsóbb 2-es tápszerre? (Mondjuk a dm, Rossmann, Müller saját márkás termékei?)


2010. nov. 11. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.én ezt még nem hallottam h csak 6 hóig írna fel.mi 9 hósak vagyunk és kiírja...
2010. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hóig irja fel a doki a tápszert..csak a speciálisakat irja tovább!

irass fel többet amig nem tölti be a 6 hónapot.

Vagy nekem azt tanácsolta a doki hogy irassak neki Humana baby fit 1-est ezt egy éves korig lehet adni és addig fel is irja!receptre 995ft/doboz.

2010. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én HA tápszert adok a lányomnak, azt felírja egy éves korig. Nem hiszem, hogy tejérzékeny, de a védőnő is azt javasolta hogy hipoallergént adjak neki. Viszont az drágább is, tehát felírva annyi mint a másik, gondolom. Sőt, mi receptre is kétezer fölött vagyunk.
2010. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem közölte az orvos, hogy térjünk át a 2-esre, mert az 1-es 6 hónapos koráig táplálja rendesen, utána már a 2-es kell. Ott van megmaradva 1,5 doboz mildibé1, nem tudom mit kezdjek vele. Ha kell valakinek, szivesen odaadom, Miskolc környékiek előnyben, mert nekik akár személyesen is át tudnám adni.
2010. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk előtte irt fel a doki, hogy legyen tartalék kb 10 hós korukig elég volt utána mindeg az akciosakat néztem és vettem. De maradhatsz a megszokott márkánál is, hisz 6 hósan már biztosan hozzátáplálsz , aztán csak a reggeli és a vacsi lesz a táp.
2010. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!