Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-8 hós kislányotok milyen...

6-8 hós kislányotok milyen ruhákat hordott nyáron? Mikre van szüksége?

Figyelt kérdés
Tudom, nem valami aktuális kérdés...
2010. nov. 11. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

De aktuális mert a nyári ruhákat télen lehet olcsón megvenni!


Hú hát amikor kánikula volt akkor polóruhát spagettipántos hosszitott pólót adtam a pelenka fölé.


kisnadrág 3 db

csini rövidújjú pólók 4 db

ruhát csini kimenőset ilyen fiatalon még nem de a köv nyáron már adtam. abból elég volt 2-3 db.

inkább kislányos napozók abból jöhet több is mert nem tudom mennyire akartok kimozdulni.



és könnyü szandál ami textil v. vékony bőr nem poliészter meg müanyag. de amig jár addig nem is feltétlen kell.

2010. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
amig nem jár csak áll akart lenni .
2010. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A méretet tudod ? Nagyjából 74-esek legyenek.
2010. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az enyém ujjatlan bodyt vagy napozót. néha néha kisruhát, de azt nem találtam túl praktikusnak.
2010. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért a nagyik szivét meg apáét is meg lehet dobogtatni egy kisruhával.


Igazándiból minden ruha jó lesz rá a sapka a lutri kb. 40-es kell majd de az áll alatt megkötössel nem lehet hibázni akkor se ha picit nagyobb.

2010. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád? Vagy ennyi lesz majd a nyáron?


7 db ujjatlan body, de kell hosszú ujjú/rövid ujjú is, mert ha rossz idő van, mint idén, akkor el kell a vastagabb holmi is!

2-3 db együttes póló-rövid nadrág és 2 db kis ruha, ha mentek valahová, mert a lányom otthon egy szál ujjatlan bodyban volt, csak pelusban ritkán.

2 db vékonyabb kendő/sapka

2-3 db rugdalózó/kisnadrág

2-3 kardigán/pulóver

3-4 db harisnya/zokni

2010. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen a napozót kihagytam, abból neki 2 db volt, szandálja nem volt, az nem kellett.
2010. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még csak most fog megszületni.
2010. nov. 11. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt ujjatlan body, mert világos a bőre, rövid ujjút adtam rá mindig, vagy legalább egy kis fodor mindig volt rajta, hogy takarja a vállát. Nekünk bejött a napozó is, abban aludt éjszaka is. Ha nagyon meleg van akkor elég a pelus fölé egy póló, minden plussz réteg csak izzaszt. Vászonsapka, kötős mindenképp szükséges, vékony kardigán ha vannak olyan pocsék napok mint idén voltak, vékony hosszú naci vagy rugdalózó is kell pár darab. A kis vékony rucik az ezer fokban szerintem hasznosak, de ha nincs túlzottan meleg akkor csak felcssúszzik, megcsavarodik, stb..kiscipőt én sem vennék, az is csak plussz egy réteg a lábán, hűvösebben elég egy zokni.

Ha akkor lesz hat-nyolc hós a lányod akkor valamikor akkor fogsz szülni mikor én...ha első baba akkor meggondolandó, hogy mennyire vásárolsz be, mert a különböző márkák között hatalmas különbségek vannak, én vettem olyan rucit aminek a beleírt és valós mérete között nagyjából egy év van, pedig nem kicsi a lányom. Szóval szerintem csak olyat érdemes megvenni ami nagyon akciós, mert nem lehet tudni mekkora lesz a baba. Nekünk egy csomó minden sajnos lötyögött a derekán, mert vékony csajszi, a barátnőm viszont nem tudta volna a lányára ráadni mert a derekát szorította volna.

Bocs, hogy elkalandoztam, de szerintem ezeket is érdemes számításba venni.

2010. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már mindenki mindent elmondott, én csak annyit fűznék hozzá, hogy kis ruhácskákat (szoknyákat) ne nagyon vegyél, mert szerintem nem praktikus ilyenkor. Én elég sokat vettem, mert annyira édesek vannak kislányoknak és nem bírtam ellenállni. De nem tudtuk kihasználni, mert a lányom akkoriban kezdett kúszni-mászni és a mászásban mindig beakadt a térde alá, akadályozta a mozgásban. Alig tudtam ráadni, csak néha, ha mentünk valahova és csak ült a babakocsiban.
2010. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!