Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta van Gyermekünk, azóta...

Amióta van Gyermekünk, azóta nem kívánom az együttlétet férjemmel. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kívánom,csak már férjem nagyon"odavan". Nem tehetek róla,segítsetek! Mit tegyek,hogy jobban érdekeljen a sex? Imádom a Gyermekem,és most Ő a legfontosabb mindennél. Tudom,ezzel a férjemet úgymond "félreteszem",pedig szeretem,csak ugye én most azért másképp látom a világot...Mit tanácsoltok nekem? Köszi!
2010. nov. 11. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel énis ugyan igy vagyok.Nekemis a gyermekeim fontosabbak.Ikrek.Várom énis a tanácsokat.
2010. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ha nem volt hozzá kedvem, akkor is sexeltem a fèrjemmel, mert azért ő is van, vele is kell foglalkozni, nem szabad elhanyagolni, mert rámehet a kapcsolatotok!

Egész nap a gyerekkel vagy, este 1 órát rá kell szánni a férjed, nem feltétlen minden este sex, beszélgetés, együtt vacsora, vagy csak egymás mellett feküdni tv-zni.

Heti 1 sexet ki lehet bírni, csak elkezdeni nehéz, utánna bele lendülni az ember;)

2010. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hányhónapos a baba?


Erre vissza kell szokni.


Nekem 6 hetes a babám és annyira fura volt hogy baba mellett mást is szeretni

de ezt elmondtam a páromnak hogy furi másnak is szeretet adni, de folyamatosan össze bújtunk mert jó volt hogy itt van mellettem, és azóta már sexuálisan is nagyon kívánom habár 8-ik héten megyek csak dokihoz azután lesz csak ....

de már nagyon várom, ha a bébi alszik néha összebújunk és nehéz abba hagyni.


gyakoroljátok... elöször csak csókolózni aztán egyre több, és ha ezek után sem indul be nálad semmi akkor az nem a baba miatt van, akkor ott már nagyobb a gond.

2010. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a babád, és hogy pl.szoptatsz e meg visszatért e már a ciklusod.

Csakmert nekem mindkét gyerekkel az volt hogy amíg szoptattam és nem tért vissza a mensi (1 év) addig hazudnék ha azt mondanám h húúú de kívántam. De "megerőltettem magam (csúnyán hangzik tudom) heti 2-3 szor vagy úgy h csak a férjemnek legyen jó:) mert azt mégse várhattam tőle hogy egy évig semmi se legyen...


Bíztam benne a második babánál is hogy visszatér a kedvem és így lett:)) Azóta van hogy még én akarom többet :)

2010. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szexfüggő, de iylenkor szerintem már más is a gond, erre csak rá lehet fogni
2010. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én meg szeretném,nekem meg a párom nem akarja:(
2010. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hűűha... Először is 2 éves lesz kisfiam. Heti 2x-i együttlét?! Havi 1x szoktunk... Tudom én,hogy foglalkozni kell a férjjel is,de nem tehetek róla,hogy nem kívánom. Megvagyok nélküle. Persze férjem tűr,és tudom,hogy nem olyan,hogy akkor "keresek mást". Megbeszéltük,és ez így jó ahogy van. Tudjátok,rám nagyon sok feladat hárul,nem csak a Gyermekem,férjem,hanem azon kívűl számtalan minden ami miatt kicsit stresszes vagyok.

De remélem hamar túl leszek ezeken,és minden a régi lesz egyszer...

2010. nov. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!