Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van otthon kutyája,...

Akinek van otthon kutyája, macskája, hogy oldotta meg a kisbabával való együttlétet?

Figyelt kérdés
Kislányom most 9 hónapos. Kúszni, mászni szeretne mindenfelé. Azonban van kettő kutyánk, akik nagyon barátságosak és szeretik. Azonban nem tudom hogy oldjam meg higénia szempontjából. Hiszen még mindent megkóstol, megtapogat. Örülnék nagyon a gyakorlati tanácsoknak.
2010. jún. 29. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kutyák vannak!2x porszívózok a szőr miatt és 2x mosok fel domestossal naponta!A kislányom játékait nem vehetik a kutyák szájukba és nem hagyom elő a kutyatálat ennyi!:) Rendszeresen vannak féreghajtva nem hinném hogy bármi más baja lehetne tőlük végül is már két gyerekem átvészelte ezt a korszakot a kutya mellett és soha nem lett semmi bajuk!:)
2010. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kutyának minden séta után megmosom a lábait,a kukacát :) , a fenekét. rendesen zuhany alatt.és napi pórszívózás,felmosás.ennél többet nem hiszem hogy tudok tenni.
2010. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a családba szinte mindenkinek benti kutyája van és a 8 hós gyerektől a 3 évig minden van.Sőt még útban levő is van.De azonkívül hogy felporszívózunk és felmosunk ennyi.Nem fertőtlenítünk mindent.Persze tisztaság van.
2010. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz. minden nap porszívózás, 2szer felmosás. kutyi lába mindig megtörölve. valamivel jobban résen kell lenni, hogy ne gyilkolják egymást :) a szőrre tuti nem lesz allergiás és imádja majd az állatokat.
2010. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!