Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok,...

Bettina84 kérdése:

8 hetes kismama vagyok, tegnap volt egy kis rózsaszín pecsételésem /fájdalom, kellemetlenség nem volt/. Az orvos szerint nincs gond. Lehet, hogy túlaggódom, hiszen első baba. Tényleg nem kellene félnem ennyire?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én végig vérezgettem a terhességem,ennek ellenére semmi baj nem volt,még túl is hordtam 2 nappal.

Azonban az Én orvosom adott gyógyszert.Sajnos nem használt,így folyton ultrahangra jártam,hogy megnyugodjak.

Sokat pihenj,ne emelj,ne hajolgass!!!Egyértelmű,hogy aggódsz!Ha megint előfordulna menj vissza és beszélj az orvosoddal.

2011. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De meg is vizsgált és úgy mondta,hogy nincs gond, vagy csak telefonon!

Barátnőm dokija telefonon megállapította,hogy nincs gond. Az én dokimnak meg pont ettől van herótja,hogy nem lehet rámondani,hogy semmi probléma, mert van akinél valóban nincs, van akinél meg igen.

Szóval elvittem a barátnőmet az én dokimhoz és kapott is magzatmegtartót, mert akkora már erősödött a pecsételése. Az ő (volt) orvosánál meg lehet,hogy elment volna a baba!

2011. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt a 8. héten, azonnal rohantam dokihoz, megvizsgált, végigfeküdtem egy hétvégét, meg gyógyszereket kaptam. azt mondta ha nem múlik azonnal vissza és befektet. Most már a 20. héten járunk a kisfiammal és semmmi gond :)
2011. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Csak nem hagyott nyugodni a dolog, beszéltem azóta a dokival, de csak holnap reggelre kaptam időpontot. Bízok benne, hogy tényleg semmi baj nincs. Addig meg marad a pihenés és a nyugalom. Szép napot mindenkinek!
2011. júl. 5. 14:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy mi okozza a tüneteket. Méhszájsebem van. Egyelőre beavatkozást nem igényel, csak gyógyszert írt fel a doki. Meg persze a folyamatos kontroll.

Szép napot!

2011. júl. 7. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!