Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák, anyukái....

Tápszeres babák, anyukái. Utaztok hogy oldjátok meg az etetést?

Figyelt kérdés
1 hónapos a babónk, és hétvégén mennénk egy kicsit csavarogni kikapcsolódni! A tápszert frissen kell neki adni. hogy csináljam?
2010. nov. 12. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd a vizet és külön a port, és bárhol ha láttok egy éttermet vagy büfét szívesen be fogják dobni a vizeteket a mikróba megmelegíteni. Legalábbis nekünk még sehol nem mondtak nemet.
2010. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Autóval mentek? Mert akkor autós cumisüvegmelegítővel. Viszel vizet cumisüvegben, külön a tápszert. Megmelegíted a vizet, hozzárakod a tápszert, összerázod, és kész.

Ha nem autóval mentek, és nem megoldható a vízmelegítés, akkor termoszban vihetsz forró vizet, külön a tápszert. Cumisüvegbe meleg víz önt, tápszer bele, összerázod és kész.


Én a tápszert egyébként nem zacskóban tárolom, hanem egy kapcsos-karmos tetejű, műanyag ételtárolós dobozban (tescoban vettem, 1 literes űrtartalmú, volt vagy kemény 500 Ft). Így bárhová megyünk, mindig abban viszem a tápszerport, és még a kanálról is egyszerűbb a doboz belső falán lehúzni a felesleges tápszert.

2010. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mindig vittem külön a meleg vizet termoszban, külön zacskóban a kimért tápszert és csak össze kellett ráznom a cumisüvegben. Termoszban megmarad 8 órát is a melegvíz.
2010. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a termosz a legjobb megoldás. Nekünk van kocsiba dugható vízmelegítő csuprunk, abba tettem vizet, cumisüvegbe a forralt vizet, külön a tápszert. Mikor enni kellett, bedugtam a csuprot és beleállítottam a cumisüveget, utána belekevertem a tápszert.
2010. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még a mai napig így csinálom.

Termoszban van a víz, a tápszer külön bébiételes üvegben van kimérve és csak össze kell keveni vagy a cumisüvegben vagy külön pl. shakeres pohárban, és beleönteni a cumisüvegbe és már ihatja is a baba.

2010. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

termoszba forró víz+ külön üvegben hideg víz+tápszer kimérve.

azért vittem mindig magammal forró vizet , mert ha még nagyon forró volt a termoszos víz akkor azzal hűtöttem kellő melegségűre.

ja és azért vittem forrót mielőtt bárki mondaná hogy miért nem vittem kellő melegségűt, mert gondoltam ha 10-12 órát kell tartani termoszban akkor az addigra sem hűl el, nem úgy mint a langyosabb.

2010. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik tápszeradagolós cumisüveg. Egy külön kis fakkban el tudod helyezni a tápszert. Ez abban az esetben jó megoldás, ha van hol megmelegíteni a vizet, mert akkor csak összetöltöd, és kész. Ha gyakran mentek el pár órára otthonról, érdemes venni ilyen cumisüveget.
2010. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!