Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái. Hogy...

Tápszeres babák anyukái. Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Külön vesztek a babának nappalra,és éjszakára való tápszert?

Melyik ami viszonylag olcsó az éjszakaiból??

Köszi


2010. jan. 8. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Van éjszakai meg nappali tápszer???

Nekem a gyerekorvos írt fel tápszert,receptre 600Ft recept nélkül 1200Ft.Nekem már csak tápszert eszik,elment a tejem,és nem kell 2 fajtát adni,a doki kb. 2hetente felír nekem 4-5 dobozzal és csak ezt kapja!!Amúgy Mildibé0 1+.A babám 12-én lesz 4 hónapos.

2010. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem veszek külön.Én a Nutrilon Premiumot adom neki.Nagyon szereti.900 g-os 1700ft.
2010. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, van külön "éjszakára" való, de szerintem tök fölösleges. Mi Nestlé BEBA-t eszünk, imádja, azt kap reggelire és vacsira is.Ebből van igen az éjszakai, egy árban a bifiduszos, vaníliás cuccal..de nem próbáltam, még

7 hós a gyerkőc

2010. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem éjszakai tápszert vettem, hanem Humana HA 2-est, és este Humana Baby Fitt1-el kevertem fele fele arányban. Most már 10 hónapos a lányom és Humana 3-al keverem, ez 8 hónapos kortól adható. 240ml víz, 4 kanál az 1-ből és 4 kanál a 3-ból. Én azért kezdtem el ezt csinálni, mert amikor 6 hós lett a babám, éjjel éhes volt, ezért valami megoldást kellett találni. Az orvos javasolta, hogy váltsak 2-es tápszerre.
2010. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is sima Mildibét eszik napközben, este és éjjel is.
2010. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a babád de én úgy tudom az éjszakai tápszerek csak 6 hós kortól vannak és én igen külön vettem mind a két tápszert ennek megfelelően.

De ha még nincs 6 hónapos és laktatóbbá szeretnéd tenni az esti tápit akkor keverhetsz bele 1-2 adagolókanálnyi 4 hós kortól adható tejpépet.

2010. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!