Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák mamái! Sajnos...

Tápszeres babák mamái! Sajnos abba kell hagynom a szoptatást. Ti hogyan oldjátok meg az éjjeli etetéseket a tápszerrel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyan csináljátok, hogy minél gyorsabban hozzájuthasson a kis lurkó a kajcsihoz?

Szoptatásnál nagyon egyszerű volt, még fel sem ébredt teljesen, már a nyöszörgésére felkaptam és megszoptattam. A tápszernél ez elég időigényes. El lehet készíteni előre és termoszba tenni a hamit, hogy csak oda kelljen adni neki?


2009. febr. 23. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát a vízet melegen tudod tartani és csak bele kanalazod a port
2009. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem készítem el előre, állítólag nem túl jó megoldás. Maximum a frissen forralt vizet rakom termoszba, bekészítem az üveget, ha ébredezik a baba, akkor gyorsan összekutyulom és szintén bekészített hideg vízzel teli tálba állítom. Egy-két percig még simogatom a babát, majd megkezdem a pelusozást, mire végzünk, addig a táp is ehető hőmérsékletű.
2009. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Óbudai babavizet használok,amit csak 20 másodpercre bedobok a mikróba,és bele a tápszer és már kész is.
2009. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig előre forralok vízet, amit ott hagyok a tűzhelyen lefedve. Ha ébredezik, felmelegítem és összekeverem. Összesen 5 percig szokott tartani.
2009. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

szia. szerintem ha Neked úgy kényelmesebb, és a Baba sem a türelméről híres, akkor készítsd el előre, és tedd be a melegentartó táskába, és éjjel csak kiveszed és hami. tudom, az a legjobb, ha friss, de gondolj bele, ha mész valahová, akkor is elkészíted otthon és a táskában melegen van.... én mondjuk nem etetem éjjel, mert nem kel fel, de máskor is csinálok előre kajcit, és demmi baja nincs.

pontozzatok le, de én így csinálom, és csak segíteni akarok a kérdezőnek....

jó babázást

2009. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. febr. 23. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha már elmúlt 6 hónapos, nyugodtan készítsd el előre, ha kihűlt tedd a hűtőbe és ha felébred csak meg kell melegíteni.
2009. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


nekem a tápszerpor ki van mérve a cumisüvegbe, az előre forralt víz pedig aventes pohárba, így csak bedobom a mikroba, összeöntöm, és míg beérek vele a szobába összerázom.


Judy

2009. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyjából tudom, hogy elalvás után 4-5 órát alszik, akkor ébred. Előtte fél órával felkelek, elkészítem, és beleteszem melegentartóba. 1-1.5 órát kibír a tápszer, annál többet nem nagyon szabad tartani. Melegen tartom neki és általában ugyis felébred. Amennyiben nem ébred fel másfél óra múlva sem, úgy megy a hűtőbe a tápszer, és csinálok neki frisset. Amit a hűtőbe teszek, azt nappal adom oda neki, akkor melegítem és azonnal megeszi, még egyszer azt már nem hagyom kint semennyi ideig sem!
2009. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!