Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van, hogy fürdésnél 5...

Mitől van, hogy fürdésnél 5 hetes babám szája remeg és a szájkörnyéke lila?

Figyelt kérdés
A fürdőben 25 fokot csinálunk, de mikor elkezdem vetkőztetni, ez történik.
2009. jan. 10. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora babáknál normális,mert nincs kialakulva a hőháztartásuk.

Nem sokára megszokja, de lassabban vetkőztetheted, hogy ne legyen egyből csupi,meg a fürdővizet is csinálhatjátok neki picit melegebbre.

2009. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fázik. Próbáljatok meg egy kicsit még melegebbet csinálni, vagy egy pléddel beburkolni jó melegen a már levetkőztetett testrészeit - tudom, nehéz a pici testénél. A fürdővíz hány fokos? a szakirodalom 37 fokot ír, mi a babánknak 38-at csinálunk, vagy 38,5-öt, mert a 37-ben fázik.
2009. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már azt gondoltam, hogy ennyire hideg van neki :-)

Szinte sajnálom mikor fürdünk, vetkőztetés közben ráteszek egy textilpelust takarónak.

2009. jan. 10. 18:33
 4/6 A kérdező kommentje:
38 körülire csinálom én is a vizet, tehát picit melegebb. A vizet imádja ott nincs gond, csak előtte és utána jelentkezik a "lilulás".
2009. jan. 10. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes amit írtok..én sose vettem ilyent észre.Pedig a fürdőben pancsizik,a víz mondjuk 38 fok körüli,de utána még ott megtörlöm és átviszem a szobájába,ahol olyan 22,5-23.5 fok van-eddig még sose lilult,csak nagyon ritkán remegett picit.

De gondolom babája válogatja. :-)

2009. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám elmúlt 1 éves,neki 38-39 °os víz a jó és a levegőnek is elég melegnek kell lenni,mert már volt olyan,hogy nem volt annyira,mint amit megszokott és amíg becsavarva átcsattogtam vele a fürdőbe lepisilt:)
2009. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!