Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet lila a babám alsó...

Mitől lehet lila a babám alsó ajka? fázás kizárva. Esetleg a sok sírástól? 8 hós

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél a foga miatt volt. Azt mondta a doki, hogy ritka de előfordul ilyen. Én azért megnézetném dokival, biztos ami biztos.
2011. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a fog az nagyon nagyon esedékes nállunk,még nincs egy sem. de iszonyat nyűgös és nagyon durván rág mindent. ma szörnyű napunk volt.
2011. nov. 14. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megharapta az ínyével. Az én fiam csinált olyat, mikor még nem volt foga, elég csúnya látvány volt, olyan volt az alsó ajka, mintha lila rúzzsal bekentem volna. Másnap reggelre elmúlt.
2011. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer, kb olyan 7-8 hós körül volt a fiam (neki sem volt még egy foga sem) én is megijedtem, mert lila volt neki, már mindenre gondoltam, vinni akartam dokihoz, mert biztos szívbeteg vagy valami...akkor kérdezte a legjobb barátnőm, hogy nem lehet, hogy beszívta és emiatt lilult be és tényleg így volt. Szegénykémnek annyira mocorgott a foga, hogy már kínjába az alsó ajkát "harapdálta" és ettől lilult be pár nap alatt elmúlt és kb 2 hét múlva kibújt az első fogacska. Nálunk ettől volt lila az ajka :)
2011. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is azt csinálta ilyen korába,sőt még később is,hogy beszívta az alsó ajkát,és így lilára szívta.Reggelre elmúlt,mert éjszaka nem csinálta,aztán napközbe megint lilára szívta.Szerintem nálatok is ez van.
2011. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.szerintem is ez lehet a háttérben,mert eléggé szívja a kis ajkát.remélem nekünk nem kell 2 hete várni a kis fogra.addig megőrülök.
2011. nov. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!