Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet észrevenni ha...

Honnan lehet észrevenni ha egy baba felfázott, hugyuti fertőzése van?

Figyelt kérdés

Mert ugy az fáj meg csip pisiléskor de ő azt nem tudja mondani. Véres vizelet meg láz meg már csak nagyon durvult helyzetbe van.

Tapasztalatok?


2009. jan. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az én kislányom még születése után a kórházba kapott húgyuti fertőzést. 0,5 kg fogyott és nagyon lázas volt. Infuziózták kiszáradás ellen utánna antibiotikumot (Unasyn) kapott. Azóta semmi gond. 11 hetesek vagyunk, de majd mostanába fogok vizeletet venni tőle és laborba elküldeni. Csak úgy megnyugtatás képpen. Egyébként ez olyan betegség a kislányoknál, amit nem is gondolnánk hogy gyakran előfordul. Nekem azt mondta az orvos, ha belázasodik először a vizeletét ellenőriztessem. Sokan nem is gondolnák, hogy ez áll láz mögött.
2009. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 hetes kislányommal voltam kórházban, bár nem ezzel a betegséggel. Ott a beteg babák 50 %-a húgyúti fertőzéssel volt bent. Azt mondták, hogy minden 5. baba elkapja. Az egyik anyukával beszéltem, azt mondta, hogy nem volt semmi tünet, csak magas láz, meg nyügi. Én is úgy tudom, hogy ha magas láz van, és nem látsz más tünetet, akkor rögtön erre gyanakodnak a dokik, mert ez a leggyakoribb.
2009. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. jan. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!