Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bicikliülést érdemes...

Milyen bicikliülést érdemes venni? Milyen idős kortól lehet belerakni a babát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikortól stabilan ül. Kisfiam februári születésű, 8,5 hósan ült fel, jöttek a rossz idők, így csak köv. év márciusa óta biciklizünk. Nekünk elég drága (30.000-es) ülésünk van, de kaptuk. Ez dönthető is. De persze az olcsóbb is megteszi.
2010. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy stabilan tud ülni egyedül. Olyat érdemes venni,m aminek van lábtartója, magasított háttámlája és biztonsági öve. Pl mint ez: [link]
2010. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtat vettem, sima kis ülés, semmi extra nincs rajta. 13 hónapos korától biciklizek a lányommal, előtte tél volt mert márciusi, de amúgy sem nagyon vittem volna előbb, szerintem nem a kis gerincüknek való.
2010. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7 hósan ült stabilan, most 9,5 hós és egy hónapja biciklizünk:)

mi kaptunk ajándékba ülést, de ha nem kaptunk volna, akkor használtat vettem volna más anyukától a városban, ahol lakunk.

2010. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!