Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit válasszam?

Melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés

Látszólag egyforma babakocsik, mégis érdekelne, hátha valamelyikőtöknek van, ill. használ a felsoroltak közül. Ha igen, kíváncsi lennék a tapasztalataitokra.


[link]


[link]


[link]


2010. nov. 13. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Espiro magic 3-om van, ami az 1-nek a 3kerekű változata, tehát csak arról tudok nyilatkozni. Amúgy már bánom, hogy nem a 4 kerekűt vettem belőle, azzal könnyebb pl. mozgólépcsőzni... Szóval, mi szeretjük, könnyen tolható, helyből fordul, nagyon kicsire összecsukható. Sajnos a fékje nem tökéletes a miénknek (nem tudom, típushiba-e vagy csak mi fogtuk ki azt, aminek nem a legjobb, esetleg elbénáztunk valamit és tönkretettük). A bevásárló hálója is elég kicsi, nagy bevásárlást nem tudsz vele intézni, csak ha autóval mész. Mondjuk, mivel kicsire csukható, bármilyen kocsiban kényelmesen elfér. Remélem tudtam segíteni. Üdv!
2010. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt, aminek van karfája, és mégjobb, ha az fóliázott. A kupola magasságát nem árt élőben megnézni, hogy nehogy nagyon alacsony legyen, és a baba hamar beverje a buksiját.
2010. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat választanám,nekem az tetszik a legjobban,de lehet azért,mert hasonló a miénk is ehhez.

Ja,és tök jó nagy a kupolája,jól belehet huzni neki,ami nagyon jó doldog szerintem:)

2010. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!