Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit válasszam?

Melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés

Nekem fogalmam sincs mi alapján jó egy babakocsi, segítenétek ebben? Kiválasztottam párat, amik tetszenek, szerintetek melyik éri meg az árát?

Kislányom lesz, de narancssárga kocsit szeretnék, mert azt még később is tudjuk majd használni.

Az a lényeg, hogy újszülött kortól 2 éves korig jó legyen, legyen könnyen irányítható és kezelhető.

Nekem ez tetszik a legjobban és nagyon olcsó is:

[link]

A másik kettő:

[link]

[link]

Köszi!


2011. jún. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül az utolsó, főleg a nagyobb kereke miatt. Én a kicsi kerekkel nem tudnék közlekedni, mert mindenhol elakadnak.

Bár az elsőnek is nagyobb kerekei vannak, de nem hallottam sok jót a Bergon kocsikról, viszont tapasztalatom nincs velük, így nem tudom milyen lehet.

2011. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Esetleg ez? :

[link]

2011. jún. 12. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:

mi hasonlót vettünk,mint a 3.,de még "élesben" nem próbáltam ki,viszont mielőtt megvettük volna,kipróbáltam a boltban és azonnal beleszerettem,mert könnyű,nagyon könnyen lehet irányítani,csak annyi hátránya van,hogy nem átfordítható a tolókarja

ha érdekel,amiénk ilyen:

[link]

2011. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Bergon kocsi nagyon masszív és strapabíró, de max 1 éves korig kényelmes (de inkább csak 8-10 hónapos korig). Amint ül a baba, már annyira nem kényelmes. Nem olyan kényelmes az ülőrésze, feküdni viszont remek. Nem tudom, kell-e emelgetned, de legalább 15 kiló + gyerek + cucc. Összecsukva is nagyon nagy, alig lehet bepréselni kocsi csomagtartójába. TÖmegközlekedni nem lehet vele a nagysága miatt.

Amúgy kifejezetten csak sétálni viszont tényleg jó kis kocsi, és sokat elbír, jó vele bevásárolni.

Ha ezt veszed, előre borítékolom, hogy le fogod cserélni,a mint megtanul ülni a baba.


Én ezek közül a harmadikat venném.

2011. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik a legjobb.
2011. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!