Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 2honapos babatok...

Mennyit eszik 2honapos babatok es milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Sajnos apad a tejem, probaltam mar tobbszor mellre tenni, de nem segit. Nem tudom mennivel kellene kipotoljam az anyatejet, hogy ne ehezzen a babam, de tul etetve sem legyen.

koszi elore is valaszaitokat.


2010. nov. 13. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia adj neki tápszert a Beba-t szokták szeretni a babák,de minden baba más elmész a gyerek dokihoz és ő majd ír ki neked tápszert.

Mi is ennyi idősen tápszert ettünk (Bebat)és 3 óránként 120-150ml

2010. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én babám akkor olyan 100-120 körül evett.de a beba tényleg jó mi is azt használtuk pótlásnak,1 hete pedig minden étkezésnél..sajnos nekem is apadt a tejem
2010. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóknak teljesen igazuk van, de túl etetni nem lehet a babákat, mindig több tápszert kell adni mint amit megesznek, tudják ők mennyi az annyi. :-)
2010. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!