Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zokniban vagy kisszandálban...

Zokniban vagy kisszandálban bent a házban? A konyhában/nappaliban azért hideg a padló, viszont nem tudom, jó-e ha egész nap van valami a lábán.

Figyelt kérdés
1,5 éves babóca.
2010. nov. 14. 18:53
 1/6 Tinker Bell ***** válasza:
Szerintem zokniban mindenképp, de ha valóban nagyon hideg a padló, akkor nem árt a szandi sem! Arról nem is beszélve, hogy szandi nincs zokni nélkül, mert különben felsérti a kis lábát, ahogy dörzsölődik.
2010. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zokni+mamusz
2010. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is hasonló a helyzet és cipőt nem szeretnék a lábára adni, egyelőre a zokni+zoknicipő beválik (zoknicipő: hasított bőr van a talpára varrva)
2010. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A helyzet nálunk is szinte ugyanez, én harisnyát is szoktam adni rá, mert ahogy csúszik-mászik, nehogy mefázzon.

Harisnya+kisszandi vagy harisnya+csúszásgátlós zokni

2010. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nyáron vettem neki műanyag papucsot,zoknival most az van itthon a lában,amíg ki nem növi,utána veszek mamuszt.
2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is vettem mamuszt

nekem nagyon fázik a lában zokniban (igaz gyerekként nem fázott)

meg nekünk van egy kis lábfejtartási gond, kicsit kifelé tartja, és az ortopéd doki azt mondta, hogy magas szárú cipőben legyen otthon is, na most ez a mamusz magas szárú, dehát nem fogja annyira a bokáját mint egy cipő

2010. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!